Drenaże ogrodu

Drenaże ogrodu nr 474630

Lokalizacja: Podrudzie, Warszawa, Siedlce, Radom, Płock (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Paweł Szczęsny
Mp Garden
Wyślij e-mail
Willowa 50
05-300 Podrudzie

tel: 502835357
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Mp Garden świadczy usługi ogrodnicze, w tym zajmuje się wykonaniem drenaży ogrodów. Siedziba firmy znajduje się w Podrudziu, w województwie mazowieckim. Właścicielem jest Paweł Szczęsny. Drenaże mają na celu usuwanie wody, która może zalegać po opadach, szczególnie jeśli ziemia w ogrodzie jest trudnoprzepuszczalna. Prace prowadzone przez Mp Garden prowadzą do odwodnienia roślin oraz innych miejsce w ogrodzie, w tym ścieżek. W tym ostatnim przypadku używane są odwodnienia liniowe. Firma zajmuje się też montażem systemów nawadniających, zakładaniem klasycznych i skalnych ogrodów oraz pielęgnacją terenów zielonych. Ogrodnicy sadzą, nawożą, odchwaszczają i przycinają trawę. Mogą również zakładać trawniki z rolki, przycinać drzewka i krzewy, a w razie potrzeby nawet je wycinać. W ofercie usług ogrodniczych można też wyróżnić układanie dekoracyjnej kostki brukowej i przygotowanie ogrodów do sezonu zimowego. Wszystkie prace prowadzone są przez Mp Garden szybko i dokładnie. Więcej o firmowych usługach można się dowiedzieć korzystają z formularza kontaktowego umieszczonego na stronie favore.pl.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Drenaże ogrodu - galeria
Drenaże ogrodu Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Przeglądy techniczne   Następna usługa: Przycinka drzew