favore.pl
Instalacje światłowodowe

Instalacje światłowodowe nr 474895

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Kontakt
Artur Bonarski
TSK Teleinformatyczne systemy komuterowe
Wyślij e-mail
ul. Lotnicza 100
54-133 Wrocław

tel: 733627887733627887
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Na rynku działamy jako firma TSK Teleinformatyczne Systemy Komputerowe. Usługi świadczymy od ponad 20 lat. Naszą siedzibę można znaleźć we Wrocławiu. Właścicielem firmy jest Artur Bonarski.

Zajmujemy się spawaniem światłowodów w mufach i przełącznicach. Przeprowadzamy pomiary OTDR i je analizujemy. W ofercie mamy też mikroskopową inspekcję złącz światłowodowych. Spawanie wykonywane jest na zasadzie analizy zimnego i gorącego obrazu. Zimny obraz wykorzystuje się w czasie centrowania do płaszcza. Charakteryzuje się małym powiększaniem. Natomiast gorący analizowany jest przy centrowaniu oraz odznacza się dużym powiększeniem.

Posiadamy nowoczesne spawarki i aktywnie współpracujemy z wykwalifikowanymi inżynierami, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Ponadto wykonujemy roboty budowlane i projektowe, potrzebne do stworzenia nowej kanalizacji teletechnicznej, przyłączy i rurociągów. W razie potrzeby możemy wykonać również przewierty sterowane czy przeciski, a także może zająć się odtworzeniem nawierzchni.

Zainteresowanych ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Instalacje światłowodowe - galeria
Instalacje światłowodowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Pomiary światłowodowe   Następna usługa: Inteligentny dom instalacje