favore.pl
Inteligentny dom instalacje

Inteligentny dom instalacje nr 474896

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Kontakt
Artur Bonarski
TSK Teleinformatyczne systemy komuterowe
Wyślij e-mail
ul. Lotnicza 100
54-133 Wrocław

tel: 733627887733627887
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Na rynku funkcjonujemy jako firma TSK Teleinformatyczne Systemy Komputerowe. Działamy już ponad 20 lat. Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu. Właścicielem firmy jest Artur Bonarski.

Zajmujemy się wykonywaniem instalacji inteligentnego domu. Instalacje te mają liczne udogodnienia, między innymi umożliwiają sterowanie każdą roletą z osobna albo wszystkimi naraz. Konkretne elementy można otwierać zależnie od stopnia nasłonecznienia w danym momencie. Ponadto źródła światła mogą być kontrolowane za pomocą dotykowych czujek ruchu, bądź fotokomórki. Całym domem można sterować korzystając z jednej, prostej w obsłudze aplikacji.

Doskonałym rozwiązaniem przy dłuższej nieobecności domowników jest automatyczne nawadnianie ogrodu. System można zaprogramować w taki sposób, żeby samodzielnie wykrył czy w danym dniu wystąpiły opady i czy w takim razie nawadnianie jest potrzebne.

Istnieje też możliwość tworzenia tak zwanych scen. Do najczęściej używanej sceny wyjścia należy włączanie alarmu, opuszczanie rolet i gaszenie świateł za pomocą jednego przycisku.

Zainteresowanych ofertą naszej firmy zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Inteligentny dom instalacje - galeria
Inteligentny dom instalacje Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Instalacje światłowodowe   Następna usługa: Wdmuchiwanie światłowodów przy użyciu wody