favore.pl
Usługi budowlane

Usługi budowlane nr 475071

Lokalizacja: Szczutowo (woj. mazowieckie)Więcej: Lipnowska 9b m. Gójsk

INFORMACJE
Kontakt
Adrian Kopciński
Firma Remontowa Budowlana
Wyślij e-mail
Lipnowska 9b m. Gójsk
09-227 Szczutowo

tel: 669951054669951054
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
OPIS USŁUGI

Na rynku działamy od 2020 roku jako firma remontowo-budowlana. Naszą siedzibę można znaleźć w Gójsku, w powiecie sierpeckim, w województwie mazowieckim. Usługi świadczymy również na terenie województwa łódzkiego. Właścicielem firmy jest Adrian Kopciński.

Prace wykonujemy kompleksowo, zajmując się budową budynków pod klucz. Budujemy nie tylko domy, ale też między innymi budynki biurowe. Do naszych podstawowych zadań należy wykonywanie fundamentów, stawianie murów i ścianek działowych. W ramach świadczonych usług również wykonujemy dachy i instalacje, w tym instalacje elektryczne i sanitarne.

Podejmujemy się przeprowadzania nadzorów inwestorskich, adaptacji poddaszy i ocieplania budynków pianką PUR. Świadczymy również usługi kierownika budowy i wykonujemy kosztorysy budowlane.

W ramach usług remontowych malujemy ściany i sufity oraz tapetujemy ściany. Przyjmujemy zlecenia na montaż sufitów podwieszanych, ułożenie paneli ściennych i podłogowych. Dodatkowo układamy płytki na ścianach i podłogach. Uzupełnienie oferty to prace elewacyjne i usługi glazurnicze.

Wszystkich zainteresowanych ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Usługi budowlane - galeria
Usługi budowlane Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Płoty metalowe   Następna usługa: Usługi minikoparką