favore.pl
Roboty ziemne

Roboty ziemne nr 475078

Lokalizacja: Gójsk, Szczutowo, Warszawa, Łódź, Radom (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Adrian Kopciński
Firma Remontowa Budowlana
Wyślij e-mail
Lipnowska 9b m. Gójsk
09-227 Szczutowo

tel: 669951054669951054
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Jako firma remontowo-budowlana na rynku działamy od 2020 roku, ale doświadczenie branżowe mamy znacznie większe. Nasza siedziba mieści się w Gójsku, w powiecie sierpeckim, w województwie mazowieckim. Podejmujemy się realizacji prac również na terenie województwa łódzkiego. Właścicielem firmy jest Adrian Kopciński.

Jedna z naszych specjalności to roboty ziemne, które świadczymy przy wykorzystaniu minikoparki. W tym zakresie zajmujemy się między innymi wykonywaniem wykopów, w tym wykopów pod oczka wodne, baseny i instalacje. Wykonujemy też wykopy pod ogrodzenia.

Dodatkowo przeprowadzamy prace remontowe. Wykonujemy remonty przede wszystkim dla klientów indywidualnych i spółdzielni mieszkaniowych. Posiadamy specjalistyczny sprzęt umożliwiający nam malowanie elewacji na budynkach, osuszanie budynków i mycie elewacji.

Uzupełnienie oferty stanowi termoizolacja. Budynki ocieplamy pianką PUR. Jest to metoda, która pozwala bardzo szybko zrealizować każde zlecenie, nawet w budynkach o bardzo dużych powierzchniach.

Zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Roboty ziemne - galeria
Roboty ziemne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Remonty wnętrz   Następna usługa: MD SERWIS S. C.