favore.pl
Sprzątanie

Sprzątanie nr 475528

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

INFORMACJE
Kontakt
Wojciech Ślepowroński
Remel
Wyślij e-mail
ks. Damrota 26 m. 9
50-306 Wrocław

tel: 601703547601703547
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Jako firma Remel na rynku funkcjonujemy już ponad 40 lat, a dokładnie od 1976 roku. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu.

Specjalizujemy się w usługach porządkowych. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim sprzątanie domów, mieszkań oraz biur i sklepów. Szybko i sprawnie zajmiemy się posprzątaniem klatki schodowej, wyczyszczeniem elewacji lub posadzki. Podejmujemy się też realizacji skomplikowanych zadań jak usuwanie graffiti czy sprzątanie po pożarze.

W czasie pracy wykorzystujemy wysokojakościowe, specjalistyczne środki czyszczące, dlatego nawet usunięcie uporczywej plamy nie stanowi dla nas problemu.

W ofercie mamy między innymi mycie balustrad, mebli i grzejników. W ramach świadczonych usług myjemy drzwi, okna i podłogi. Uzupełnienie oferty to usuwanie pajęczyn, odkurzanie blatów i podłóg.

Jesteśmy nastawieni na nawiązanie długoterminowej współpracy, ale z chęcią podejmiemy się też wykonania pojedynczego zlecenia.

Wszystkie osoby, które zainteresowała powyższa ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Sprzątanie - galeria
Sprzątanie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Mycie   Następna usługa: Wróżba na rok.