favore.pl
Wróżba na rok.

Wróżba na rok. nr 475529

Lokalizacja: cała Polska

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
250 / sztuka Rabat 5% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Sabina Slotwinska
Wyślij e-mail
Zamojska, 2/8
22-680 Lubycza Krolewska

tel: 511681775511681775
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 5%)
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

W końcu zdecydowałeś się. To dobrze. Rozejrzyj się. Za sobą masz ciężkie drewniane drzwi wejściowe z metalowymi okuciami. Przed Sobą widzisz w półmroku stolik przykryty obrusem.Powoli podchodzisz do niego, a echo twoich kroków, stawianych na kamiennej posadzce, rozbrzmiewa w całym pomieszczeniu. Rozglądasz się, lecz nie widzisz ścian, które ukryły się w mroku pomieszczenia. Podchodzisz bliżej do stolika i zauważasz leżącą na nim talię kart. Po drugiej stronie widzisz mnie, patrzę na ciebie i nad dłonią przesypuje karty jakich nigdy nie widziałeś. Zdobią je jakieś bardzo kolorowe rysunki, mają wydrukowane dziwne znaczki i nazwy. A gdzie podziały się kiery i piki? Zamiast nich jakieś kielichy czy miecze. Bierzesz pierwszą kartę z talii do ręki i zaczynasz się jej przyglądać. Narysowana postać zdaje się być znajoma... Nagle, ku swemu wielkiemu zdziwieniu, uświadamiasz sobie, że tą osobą, którą starałeś sobie przypomnieć jesteś TY SAM, tak jak Głupiec (Wędrowiec) na karcie, Ty też zaczynasz podróż swego życia, kto wie, może najważniejszą. Jakiś wewnętrzny głos cicho Ci podpowiada, że na kolejnych kartach znajdziesz drogowskazy, wskazówki w drodze oraz odpowiedzi na pytania, które się pojawią.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 5 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Cena
250 / sztuka Rabat 5% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Sabina Slotwinska
Wyślij e-mail
Zamojska, 2/8
22-680 Lubycza Krolewska

tel: 511681775511681775
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 5%)
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Wróżka Lilith Black Moon
Wróżba na rok. - galeria
Wróżba na rok. Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Sprzątanie   Następna usługa: Sklep motocyklowy