favore.pl
Klimatyzacja

Klimatyzacja nr 477046

Lokalizacja: Wałcz (woj. zachodniopomorskie)Więcej: Dobino 11

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Marcin Utkowski
Eko Instal Bud
Wyślij e-mail
Dobino 11
78-600 Wałcz

tel: 603439672603439672
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
OPIS USŁUGI

Na rynku funkcjonujemy jako firma Eko Instal Bud. Działalność prowadzimy od 2015 roku. Nasza siedziba znajduje się w Dobinie, w powiecie wałeckim, w województwie zachodniopomorskim. Właścicielem firmy jest Marcin Utkowski.

Specjalizujemy się w montażu klimatyzacji. W dzisiejszych czasach klimatyzacja nie jest już luksusem, na który mogą pozwolić sobie nielicznie. Aktualnie coraz więcej osób montuje u siebie w domu czy mieszkaniu ten praktyczny i komfortowy system. Klimatyzator przede wszystkim pomaga przetrwać upalne lato, ale przydaje się też podczas innych pór roku.

Montaż klimatyzatora z całą pewnością nie zalicza się do najłatwiejszych zadań, dlatego lepiej powierzyć to zadanie doświadczonym fachowcom. Nasza ekipa dokładnie zaplanuje wszystkie prace i umiejscowi klimatyzację w takim miejscu, by jak najlepiej spełniała swoją funkcję oraz była komfortowa w użytkowaniu.

Zapewniamy szybki, sprawny i dokładny montaż systemów klimatyzacyjnych. Usługi w tym zakresie obejmują montaż jednostki wewnętrznej i zewnętrznej, połączenie ze sobą urządzeń oraz podłączenie systemu do sieci elektrycznej i przeprowadzenia instalacji odprowadzania skroplin z parownika.

Zainteresowanych powyższą ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Kontakt
Marcin Utkowski
Eko Instal Bud
Wyślij e-mail
Dobino 11
78-600 Wałcz

tel: 603439672603439672
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Eko_Instal_Bud
Klimatyzacja - galeria
Klimatyzacja Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Medycyna Naturalna, Ziołolecznictwo, Bańki, Klawiterapia, Apiterapia   Następna usługa: Instalacje gazowe