favore.pl
Klimatyzacja

Klimatyzacja nr 477046

Lokalizacja: Wałcz (woj. zachodniopomorskie)Więcej: Dobino 11

INFORMACJE
Kontakt
Marcin Utkowski
Eko Instal Bud
Wyślij e-mail
Dobino 11
78-600 Wałcz

tel: 603439672603439672
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
OPIS USŁUGI

Na rynku funkcjonujemy jako firma Eko Instal Bud. Działalność prowadzimy od 2015 roku. Nasza siedziba znajduje się w Dobinie, w powiecie wałeckim, w województwie zachodniopomorskim. Właścicielem firmy jest Marcin Utkowski.

Specjalizujemy się w montażu klimatyzacji. W dzisiejszych czasach klimatyzacja nie jest już luksusem, na który mogą pozwolić sobie nielicznie. Aktualnie coraz więcej osób montuje u siebie w domu czy mieszkaniu ten praktyczny i komfortowy system. Klimatyzator przede wszystkim pomaga przetrwać upalne lato, ale przydaje się też podczas innych pór roku.

Montaż klimatyzatora z całą pewnością nie zalicza się do najłatwiejszych zadań, dlatego lepiej powierzyć to zadanie doświadczonym fachowcom. Nasza ekipa dokładnie zaplanuje wszystkie prace i umiejscowi klimatyzację w takim miejscu, by jak najlepiej spełniała swoją funkcję oraz była komfortowa w użytkowaniu.

Zapewniamy szybki, sprawny i dokładny montaż systemów klimatyzacyjnych. Usługi w tym zakresie obejmują montaż jednostki wewnętrznej i zewnętrznej, połączenie ze sobą urządzeń oraz podłączenie systemu do sieci elektrycznej i przeprowadzenia instalacji odprowadzania skroplin z parownika.

Zainteresowanych powyższą ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Klimatyzacja - galeria
Klimatyzacja Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Medycyna Naturalna, Ziołolecznictwo, Bańki, Klawiterapia, Apiterapia   Następna usługa: Instalacje gazowe