favore.pl
Instalacje gazowe

Instalacje gazowe nr 477047

Lokalizacja: Wałcz, Bydgoszcz, Toruń, Szczecin, Gdańsk (woj. zachodniopomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
Marcin Utkowski
Eko Instal Bud
Wyślij e-mail
Dobino 11
78-600 Wałcz

tel: 603439672603439672
tel: --
fax: -
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Na rynku działamy jako firma Eko Instal Bud. Funkcjonujemy od 2015 roku. Naszą siedzibę można znaleźć w Dobinie, w powiecie wałeckim, w województwie zachodniopomorskim. Właścicielem firmy jest Marcin Utkowski.

Zajmujemy się montażem instalacji gazowych w budynkach. Ogrzewanie gazem to bezobsługowe użytkowanie i wysoki komfort. Ponadto jest przyjazne dla środowiska naturalnego. Gaz zalicza się do grupy tak zwanych konwencjonalnych paliw energetycznych. Jest popularny szczególnie wśród prywatnych inwestorów. W domach jednorodzinnych gaz znajduje zastosowanie przy ogrzewaniu budynku, przy C.W.U. i w kuchennych płytach grzewczych.

Gazowa instalacja grzewcza może mieć 2 formy, które wynikają z postaci dostarczanego gazu. Jedna forma to gaz ziemny i ten sposób ogrzewania możliwy jest jedynie, gdy koło budynku przebiega sieć instalacji gazowej. Natomiast druga forma to LPG, czyli gaz płynny, który magazynuje się w zbiorniku znajdujących się na zewnątrz budynków. Jest to droższy sposób ogrzewania, jednak nie sprawia większych trudności, jeśli chodzi o obsługę.

Zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Instalacje gazowe - galeria
Instalacje gazowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Klimatyzacja   Następna usługa: Instalacje wodno - kanalizacyjne