favore.pl
Budowa domu

Budowa domu nr 478928

Lokalizacja: Chotomów (woj. mazowieckie)Więcej: ul. Promienna 19

INFORMACJE
Kontakt
Robert Milewski
R i M Robert Milewski
Wyślij e-mail
ul. Promienna 19
05-123 Chotomów

tel: 607083536607083536
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Budowa domu to zadanie, które najlepiej powierzyć firmie RiM. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Robert Milewski, prowadzi działalność od 2008 roku. Firma z Chotomowa, w województwie mazowieckim, buduje przede wszystkim domy jednorodzinne o różnej powierzchni. Zajmuje się murowaniem ścian, wieńczeniem budynków dachami z pokryciami z dachówek i blachodachówek oraz wykańczaniem wnętrz. Elewacje budynków są estetyczne i docieplone, dzięki czemu ogrzewanie pomieszczeń kosztuje mniej.

RiM we wnętrzach budowanych domów wykonuje instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne, stawia ścianki działowe i adaptuje poddasza. Może też montować podwieszane sufity, panele podłogowe i różne elementy wykończeniowe, na przykład drzwi, okna i schody. Do prac prowadzonych we wnętrzach zaliczane jest też malowanie ścian i sufitów, tapetowanie, a także układanie płytek ściennych i podłogowych.

Budowa domów wykonywana jest zawsze terminowo. Firma gwarantuje wysoką jakość i konkurencyjne ceny. Kontakt z przedsiębiorstwem można nawiązać na stronie internetowej favore.pl, za pomocą formularza.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Budowa domu - galeria
Budowa domu Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 3,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Oferty kredytów i zabezpieczeń finansowych   Następna usługa: Remonty