favore.pl
Docieplenia budynków

Docieplenia budynków nr 483171

Lokalizacja: Tarnogród (woj. lubelskie)

INFORMACJE
Kontakt
Rafał Karczmarczyk
R.K.- REM
Wyślij e-mail
Luchów Dolny 112A
23-420 Tarnogród

tel: 693289959693289959
tel: --
fax: -
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Rafał Karczmarczyk jest właścicielem firmy R.K. - REM. Nasza siedziba znajduje się w Luchowie Dolnym, w powiecie biłgorajskim, w województwie lubelskim.

Jedną z naszych specjalności jest ocieplanie ścian zewnętrznych domów. Jest to niezwykle łatwy sposób na to, by poprawić komfort cieplny i zarazem obniżyć koszty za ogrzewanie. W tym celu wykorzystuje się najczęściej styropian albo wełnę mineralną. Mają one podobne parametry izolacyjne, jednak ich wybór zależy najczęściej od indywidualnych potrzeb inwestora. Niektóre z technologii pozwalają na użycie wyłącznie styropianu albo wełny mineralnej i nie ma możliwości na ich naprzemienne zastosowanie.

Jeżeli chodzi o styropian to jest on bardzo odporny na wilgoć. W porównaniu do wełny jest całkowicie nieprzepuszczalny. Ma jednak gorsze parametry akustyczne, zwłaszcza jeśli chodzi o drgania, które rozchodzą się w przestrzeni.

Natomiast wełna mineralna jest bardzo elastyczna, co przekłada się na szczelne i łatwe wypełnienie miejsc, w które jest aplikowana. Jest to ognioodporna, jednak ma wadę, którą jest brak odporności na wilgoć.

Zainteresowanych ofertą zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Docieplenia budynków - galeria
Docieplenia budynków Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Szpachlowanie   Następna usługa: Sufity podwieszane