favore.pl
Zabudowy karton - gips

Zabudowy karton - gips nr 483173

Lokalizacja: Tarnogród (woj. lubelskie)

INFORMACJE
Kontakt
Rafał Karczmarczyk
R.K.- REM
Wyślij e-mail
Luchów Dolny 112A
23-420 Tarnogród

tel: 693289959693289959
tel: --
fax: -
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Siedzibę firmy R.K. - REM Rafała Karczmarczyka można znaleźć w Luchowie Dolnym, w powiecie biłgorajskim, na terenie województwa lubelskiego.

Specjalizujemy się w usługach remontowych, w tym w wykonywaniu zabudów karton-gips. Do naszych zadań należy między innymi montowanie ścianek działowych, które stanowią obecnie bardzo popularne rozwiązanie. Jest to zasługą tego, że do ich budowy nie potrzeba wody i zaprawy. Ponadto jest ona szybsza i prostsza w porównaniu do tradycyjnej budowy ściany z cegły.

Z pomocą płyt g-k wykonujemy też sufity podwieszane. W ten sposób można albo tylko wykończyć surową powierzchnię stropu, albo też poprawić jego ciepłochronność i izolacyjność akustyczną. Za przygotowaniem takiego sufitu mogą przemawiać także względy estetyczne. Sufit podwieszany pozwala obniżyć pomieszczenie, ukryć trudną do naprawienia powierzchnię starego stropu. Można w nim też zamontować oświetlenie punktowe, co stanowi efektowną dekorację wnętrza.

Zainteresowanych przedstawioną ofertą zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Zabudowy karton - gips - galeria
Zabudowy karton - gips Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Sufity podwieszane   Następna usługa: Ścianki działowe