favore.pl
Mata dekontaminacyjna antybakteryjna

Mata dekontaminacyjna antybakteryjna nr 483963

Lokalizacja: Tarnowskie Góry (woj. śląskie)Więcej: ul. Czarnohucka 3

INFORMACJE
Kontakt
Aseopaper
Wyślij e-mail
ul. Czarnohucka 3
42-600 Tarnowskie Góry

tel: 32 450030132 4500301
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Mata dekontaminacyjna antybakteryjna dostępna jest w hurtowni Aseopaper. Produkt ma wymiary 115 cm x 60 centymetrów i może być przyklejany do podłogi. Składa się z 30 warstw. Dzięki temu, po zabrudzeniu jednej, wystarczy zerwać nakładkę, by odsłonić świeżą warstwę.

Mata swoją skuteczność zawdzięcza nasączeniu środkiem bakteriobójczym BIOMASTER. Środek powstrzymuje groźne dla życia i zdrowia wirusy, w tym Covid19.

Antybakteryjna mata dekontaminacyjna skutecznie zatrzymuje nieczystości, bakterie i wirusy, które osadzają się na nogach i kołach wózków. Mata może być stosowana w przychodniach, szpitalach, prywatnych gabinetach medycznych, a także klinikach weterynaryjnych. Z mat korzystają również zakłady przemysłowe, szkoły i inne podmioty.

Więcej informacji o produkcie można uzyskać, korzystając z formularza, który znajduje się na stronie internetowej favore.pl.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Mata dekontaminacyjna antybakteryjna - galeria
Mata dekontaminacyjna antybakteryjna Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: GSG Nieruchomości - Biuro nieruchomości w Gdańsku   Następna usługa: Pompy ciepła, kotły gazowe, montaż instalacji C. O. WOD - KAN