favore.pl
Transport nadgabarytowy

Transport nadgabarytowy nr 484890

Lokalizacja: Łódź (woj. łódzkie)Więcej: Skautów Łódzkich 19

INFORMACJE
Kontakt
Stanisław Zalewski
Stanzal
Wyślij e-mail
Skautów Łódzkich 19
92-640 Łódź

tel: 515286857515286857
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
OPIS USŁUGI

Właścicielem firmy Stanzal jest Stanisław Zalewski. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi. Na rynku funkcjonujemy od 1995 roku.

Jedna z naszych specjalności to transport ponadgabarytowy. Zapewniamy fachowe przygotowanie projektu przejazdu transportu nienormatywnego, co obejmuje ekspertyzy i pomiar infrastruktury drogowej. Do naszych zadań należy załatwienie niezbędnych zezwoleń. Ponadto przeprowadzamy demontaż i montaż infrastruktury drogowej na czas przejazdu pojazdów.

Transport drogowy to cały czas jeden z najpopularniejszych sposobów przewozu towarów na całym świecie. Z pomocą samochodów ciężarowych przewozi się nawet kilkudziesięciotonowe ładunki o nieregularnych kształtach. Transport nadgabarytowy, którym się zajmujemy to każdy przewożony towar przekraczający dopuszczalne normy.

Przewożąc ładunki ponadnormatywne w całej Europie korzysta się z eskorty pilota bądź policji. Ma to zapewnić bezpieczeństwo ruchu w czasie transportu. Pilot odpowiedzialny jest również za minimalizację utrudnień mogących pojawić się w czasie przejazdu.

Zainteresowanych ofertą zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Transport nadgabarytowy - galeria
Transport nadgabarytowy Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Przewóz osob , prywatny kierowca - Mercedes S klasa   Następna usługa: Pilotaż ponadnoramatywny