favore.pl
Obsługa planów filmowych

Obsługa planów filmowych nr 484896

Lokalizacja: Łódź (woj. łódzkie)

INFORMACJE
Kontakt
Stanisław Zalewski
Stanzal
Wyślij e-mail
Skautów Łódzkich 19
92-640 Łódź

tel: 515286857515286857
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Stanisław Zalewski jest właścicielem firmy Stanzal. Nasza siedziba mieści się w Łodzi. Funkcjonujemy na rynku od prawie 30 lat.

Specjalizujemy się między innymi w obsłudze planów filmowych. Do naszych zadań należy wykonywanie i uzgadnianie z wymaganymi urzędami planów zajęcia pasa ruchu do zdjęć filmowych. Zajmujemy się montażem wymaganego oznakowania. Ponadto utrzymujemy płynność ruchu w rejonie planu i zabezpieczamy parkingi dla ekipy filmowej. Ponadto zabezpieczamy pojazdy i osoby grające podczas nagrywania scen w bieżącym ruchu drogowym.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt i zatrudniamy doświadczonych fachowców, którzy brali już udział w nagrywaniu spotów reklamowych, filmów czy teledysków. Zdobyte doświadczenie i pomysłowość pozwalają nam umiejętnie zapobiegać trudnym sytuacjom, które mogą występować podczas realizacji zdjęć. Duże atuty naszego zespołu to bezkonfliktowa współpraca z pionami produkcyjnymi i odporność na stres.

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego wszystkich zainteresowanych przedstawioną ofertą.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Obsługa planów filmowych - galeria
Obsługa planów filmowych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Oznakowanie tymczasowe ruchu   Następna usługa: Wyprowadzenie psów