favore.pl
Usługi budowlane

Usługi budowlane nr 485889

Lokalizacja: Poniec (woj. wielkopolskie)Więcej: Bojanowska 18

INFORMACJE
Kontakt
Przemysław Papmel
Solid Bud
Wyślij e-mail
Bojanowska 18
64-125 Poniec

tel: 693785779693785779
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
OPIS USŁUGI

Właścicielem firmy Solid Bud jest Przemysław Papmel. Nasza siedziba znajduje się w Pońcu, w powiecie gostyńskim, w województwie wielkopolskim. Działamy w promieniu 130 km.

Specjalizujemy się w usługach budowlanych i remontowych. Działamy kompleksowo, zajmując się budową domów pod klucz. Jest to taki stan wykończenia budynku, po którym inwestor musi już tylko umeblować wnętrze. Prace wykonujemy zgodnie z przekazanym nam projektem.

Do naszych zadań należy podpinanie wszelkich instalacji, a także montowanie urządzeń grzewczych i sanitarnych. Ściany dokładnie wykańczamy gładzią, a następnie malujemy lub tapetujemy. Na podłogach układamy parkiet, płytki, panele bądź deski.

Ponadto zapewniamy szybki i sprawny montaż grzejników, parapetów wewnętrznych i drzwi wewnątrz domu. Zamontujemy też parapety zewnętrzne i drzwi wejściowe. Odpowiednimi materiałami wykańczamy schody, balkon i taras. Dodatkowo wykonujemy ścianki działowe i sufity podwieszane. Zajmiemy się również elewacją.

Wszystkich zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Usługi budowlane - galeria
Usługi budowlane Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Prt , credit d'argent   Następna usługa: Usługi remontowe