favore.pl
Budowa domu

Budowa domu nr 485897

Lokalizacja: Poniec, Poznań, Konin, Wrocław, Wałbrzych (woj. wielkopolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Przemysław Papmel
Solid Bud
Wyślij e-mail
Bojanowska 18
64-125 Poniec

tel: 693785779693785779
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Przemysław Papmel to właściciel firmy Solid Bud. Naszą siedzibę można znaleźć w Pońcu, w powiecie gostyńskim, na terenie województwa wielkopolskiego. Świadczymy usługi budowlane i remontowe. Prace w tym zakresie realizujemy w promieniu 130 km.

Zajmujemy się budowaniem domów pod klucz. W takim stanie wykończenia budynku inwestorowi pozostaje już tylko umeblowanie wnętrza. Wszystkie prace wykonujemy na podstawie dostarczonego nam projektu.

Do naszych zadań należy między innymi podpięcie wszystkich instalacji, zamontowanie urządzeń sanitarnych i grzewczych. Zapewniamy dokładne wykończenie ścian gładzią. Szybko i sprawnie malujemy bądź tapetujemy ściany oraz sufity. Oferujemy ułożenie na podłogach desek, parkietu i paneli oraz płytek.

W krótkim czasie montujemy drzwi wejściowe i parapety zewnętrzne. Zamontujemy też drzwi wewnątrz domu i parapety wewnętrzne. Nie stanowi dla nas problemu zamontowanie grzejników. Taras, schody i balkon wykańczamy odpowiednimi materiałami. Zajmując się remontowaniem wnętrz również wykonujemy sufity podwieszane i ścianki działowe. Uzupełnienie oferty stanowi wykonawstwo elewacji.

Zainteresowanych przedstawioną ofertą zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Budowa domu - galeria
Budowa domu Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 1)
Poprzednia usługa: Sufity podwieszane   Następna usługa: Remonty