favore.pl
Fotowoltaika, pompy ciepła, banki energii, ładowarki samochodowe

Fotowoltaika, pompy ciepła, banki energii, ładowarki samochodowe nr 486695

Lokalizacja: Trzebnica (woj. dolnośląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Użytkownik
PolskaFotowoltaika ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Marcin Hrycaj
Polska-Fotowoltaika
Wyślij e-mail
Kościelna 46
55-100 Trzebnica

tel: 601389367601389367
tel: 697053422697053422
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Godziny
pn-pt: 8:00-16:00
OPIS USŁUGI

Nasze Firmy MJM Marcin Hrycaj oraz RT COMPANY Rafał Targowski tworzące marki Polska-Fotowoltaika.com i Polskie-cieplo.com zostały Strategicznym Partnerem największego polskiego producenta paneli fotowoltaicznych i brali udział w kampanii #WłączPolskiePV.pl. Jest to ogólnopolska akcja skierowana nie tylko do osób związanych z rynkiem fotowoltaicznym, lecz do wszystkich Polaków. Jej celem jest zachęcanie do WŁĄCZania się w inicjatywy wspierające polskich wytwórców fotowoltaiki oraz firm, które stawiają na krajowe produkty PV, poprzez propagowanie postaw ekologicznych i zagadnień związanych z odnawialnymi źródłami energii.

„Jako największy polski producent modułów fotowoltaicznych firma Bruk Bet Fotowoltaika włączyła się również do projektu „Przemysłowy Panel PV”, zrzeszającego Producentów Urządzeń Fotowoltaicznych. Chcemy współpracować w celu odbudowy lokalnej produkcji związanej z OZE, wspieraniem miejsc pracy oraz inicjatywy Europejskiego Zielonego Ładu. Mamy nadzieję, że nasze działania przyczynią się do zwiększenia odporności przemysłowej i bezpieczeństwa ekonomicznego w naszym kraju”.

Jesteśmy firmą z olbrzymim doświadczeniem i podejmujemy się każdego wyzwania. Posiadamy doświadczenie w montażu systemów fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Wykonujemy montaże PV na dachu i gruncie. Jesteśmy jednym z nielicznych partnerów strategicznych firmy Bruk-Bet Fotowoltaika, która jest największym polskim producentem modułów PV.

Jeżeli chodzi o pompy ciepła to postawiliśmy na dwóch producentów Vaillant oraz Defro, które charakteryzują się wysokim profesjonalizmem olbrzymim, doświadczeniem, a także niezawodnym serwisem. Nasi klienci obsługiwani są kompleksowo od projektu aż po montaż. Gwarantujemy solidne wykonanie oraz obsługę serwisową.

Jesteśmy instalatorami, jak i projektantami. Po instalacji każdy z naszych klientów otrzymuje od nas kompleksowy pakiet dokumentów potwierdzających jakość i gwarancję produktów. Dojazd do klienta, audyt oraz indywidualna wycena są bezpłatne.

Naszą firmę stworzyliśmy mając jedynie 2-osobowy zespół i głowy pełne pomysłów. Ten team, to Marcin i Rafał, przyjaciele z czasów studiów, którzy już wtedy wiedzieli, że założą razem biznes. Nasze marki zbudowaliśmy na trzech filarach: wizji, pasji i przyjaźni. Cel, jaki sobie obraliśmy, to projektowanie i tworzenie usług dla klientów, którzy tak jak my chcą być „EKO” i żyć wygodnie, bez szkody dla otaczającego nas środowiska. Jesteśmy nie tylko pasjonatami, ale i profesjonalistami. Współpracujemy z liderami na rynku branży „OZE” i cały czas szkolimy swoje umiejętności i wiedzę techniczną. Kochamy to co robimy, dzięki temu mamy motywację i siłę do działania.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Użytkownik
PolskaFotowoltaika ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Marcin Hrycaj
Polska-Fotowoltaika
Wyślij e-mail
Kościelna 46
55-100 Trzebnica

tel: 601389367601389367
tel: 697053422697053422
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Godziny
pn-pt: 8:00-16:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU PolskaFotowoltaika
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Fotowoltaika, pompy ciepła, banki energii, ładowarki samochodowe - galeria
Fotowoltaika, pompy ciepła, banki energii, ładowarki samochodowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 26)
Poprzednia usługa: ICM Software Sp. z o. o.   Następna usługa: Agencja Pracy Tymczasowej