favore.pl
Fotowoltaika, pompy ciepła, banki energii, ładowarki samochodowe

Fotowoltaika, pompy ciepła, banki energii, ładowarki samochodowe nr 486695

Lokalizacja: Trzebnica (woj. dolnośląskie)

INFORMACJE
Użytkownik
PolskaFotowoltaika ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Marcin Hrycaj
Polska-Fotowoltaika
Wyślij e-mail
Kościelna 46
55-100 Trzebnica

tel: 601389367601389367
tel: 697053422697053422
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Godziny
pn-pt: 8:00-16:00
OPIS USŁUGI

Nasze Firmy MJM Marcin Hrycaj oraz RT COMPANY Rafał Targowski tworzące marki Polska-Fotowoltaika.com i Polskie-cieplo.com zostały Strategicznym Partnerem największego polskiego producenta paneli fotowoltaicznych i brali udział w kampanii #WłączPolskiePV.pl. Jest to ogólnopolska akcja skierowana nie tylko do osób związanych z rynkiem fotowoltaicznym, lecz do wszystkich Polaków. Jej celem jest zachęcanie do WŁĄCZania się w inicjatywy wspierające polskich wytwórców fotowoltaiki oraz firm, które stawiają na krajowe produkty PV, poprzez propagowanie postaw ekologicznych i zagadnień związanych z odnawialnymi źródłami energii.

„Jako największy polski producent modułów fotowoltaicznych firma Bruk Bet Fotowoltaika włączyła się również do projektu „Przemysłowy Panel PV”, zrzeszającego Producentów Urządzeń Fotowoltaicznych. Chcemy współpracować w celu odbudowy lokalnej produkcji związanej z OZE, wspieraniem miejsc pracy oraz inicjatywy Europejskiego Zielonego Ładu. Mamy nadzieję, że nasze działania przyczynią się do zwiększenia odporności przemysłowej i bezpieczeństwa ekonomicznego w naszym kraju”.

Jesteśmy firmą z olbrzymim doświadczeniem i podejmujemy się każdego wyzwania. Posiadamy doświadczenie w montażu systemów fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Wykonujemy montaże PV na dachu i gruncie. Jesteśmy jednym z nielicznych partnerów strategicznych firmy Bruk-Bet Fotowoltaika, która jest największym polskim producentem modułów PV.

Jeżeli chodzi o pompy ciepła to postawiliśmy na dwóch producentów Vaillant oraz Defro, które charakteryzują się wysokim profesjonalizmem olbrzymim, doświadczeniem, a także niezawodnym serwisem. Nasi klienci obsługiwani są kompleksowo od projektu aż po montaż. Gwarantujemy solidne wykonanie oraz obsługę serwisową.

Jesteśmy instalatorami, jak i projektantami. Po instalacji każdy z naszych klientów otrzymuje od nas kompleksowy pakiet dokumentów potwierdzających jakość i gwarancję produktów. Dojazd do klienta, audyt oraz indywidualna wycena są bezpłatne.

Naszą firmę stworzyliśmy mając jedynie 2-osobowy zespół i głowy pełne pomysłów. Ten team, to Marcin i Rafał, przyjaciele z czasów studiów, którzy już wtedy wiedzieli, że założą razem biznes. Nasze marki zbudowaliśmy na trzech filarach: wizji, pasji i przyjaźni. Cel, jaki sobie obraliśmy, to projektowanie i tworzenie usług dla klientów, którzy tak jak my chcą być „EKO” i żyć wygodnie, bez szkody dla otaczającego nas środowiska. Jesteśmy nie tylko pasjonatami, ale i profesjonalistami. Współpracujemy z liderami na rynku branży „OZE” i cały czas szkolimy swoje umiejętności i wiedzę techniczną. Kochamy to co robimy, dzięki temu mamy motywację i siłę do działania.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Fotowoltaika, pompy ciepła, banki energii, ładowarki samochodowe - galeria
Fotowoltaika, pompy ciepła, banki energii, ładowarki samochodowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 20)
Poprzednia usługa: ICM Software Sp. z o. o.   Następna usługa: Agencja Pracy Tymczasowej