favore.pl
Pompy ciepła Vaillant i Defro  -  Montaż

Pompy ciepła Vaillant i Defro - Montaż nr 486805

Lokalizacja: Trzebnica (woj. dolnośląskie)

INFORMACJE
Użytkownik
PolskaFotowoltaika ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Marcin Hrycaj
Polska-Fotowoltaika
Wyślij e-mail
Kościelna 46
55-100 Trzebnica

tel: 601389367601389367
tel: 697053422697053422
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Marki Polska-Fotowoltaika.com i Polskie-cieplo.com tworzą nasze firmy MJM Marcin Hrycaj oraz RT COMPANY Rafał Targowski. Charakteryzujemy się ogromnym doświadczeniem, podejmujemy się każdego wyzwania. Posiadamy wieloletnią praktykę w montażu systemów fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Cel, jaki sobie obraliśmy, to projektowanie i tworzenie usług dla klientów, którzy tak chcą być „EKO” i żyć wygodnie, bez szkody dla otaczającego nas środowiska. Jesteśmy nie tylko pasjonatami, ale i profesjonalistami. Współpracujemy z liderami na rynku branży „OZE”, cały czas podnosimy swoje umiejętności i nabywamy wiedzę techniczną. 

Oferujemy pompy ciepła dwóch producentów Vaillant oraz Defro, które charakteryzują się wysokim profesjonalizmem, olbrzymim doświadczeniem, a także niezawodnym serwisem. Naszym klientom zapewniamy kompleksową usługę, od projektu aż po montaż. Gwarantujemy solidne wykonanie oraz obsługę serwisową.

Oprócz tego zajmujemy się kompleksowo instalacjami fotowoltaicznymi, które w dłuższej perspektywie czasu pozwalają zaoszczędzić na wydatkach związanych z energią, jaką pochłaniają pompy ciepła. Jesteśmy instalatorami oraz projektantami tylko polskich produktów firmy Bruk-Bet Solar. Wykonujemy montaże PV na dachu i gruncie. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty.

Dojazd do klienta, audyt oraz indywidualna wycena są bezpłatne. Naszym klientom chętnie pomożemy w uzyskaniu dofinansowania.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Pompy ciepła Vaillant i Defro - Montaż - galeria
Pompy ciepła Vaillant i Defro - Montaż Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Kamerzysta, Filmowiec, Wideo edyting   Następna usługa: Instalacje Fotowoltaiczne - Projektowanie - Montaż - Serwis