favore.pl
Remonty

Remonty nr 488678

Lokalizacja: Rogalin (woj. wielkopolskie)Więcej: ul. Mosińska 2

INFORMACJE
Kontakt
Jacek Woś
Jacek Woś
Wyślij e-mail
ul. Mosińska 2
62-022 Rogalin

tel: 798834057798834057
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Remonty domów, mieszkań i innych obiektów to moja specjalność! Nazywam się Jacek Woś i prowadzę firmę remontowo-wykończeniową. Mam duże doświadczenie, dlatego sprawnie realizuję wszystkie zlecenia. Pomagam dobrać materiały i tworzę z nich trwałe i estetyczne wykończenia.

Oferuję m.in. układanie podłóg z paneli oraz wykonawstwo suchej zabudowy. Z płyt karton-gips stawiam ścianki działowe i montuję podwieszane sufity. Adaptuję też poddasza, których ściany docieplam. Wygładzam też murowane ściany gładziami gipsowymi i szpachlą oraz tynkuję. Korzystam z tynków maszynowych. Agregatem maluję też ściany i sufity.

Dodatkowo wykonuję biały montaż. Oznacza to podłączanie toalet, wanien, umywalek, pryszniców i innej ceramiki sanitarnej wraz z armaturą do wodociągów i kanalizacji, wykonuję montaż gniazdka - oświetlenia. Oferuję  montaż bram garażowych, montaż bram przemysłowych, serwis okien, wymianę uszczelek.  Więcej informacji udzielam poprzez formularz kontaktowy, który znajduje się na stronie internetowej favore.pl.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Remonty - galeria
Remonty Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Ubóstwiam spełnianie marzeń   Następna usługa: Wykańczanie wnętrz