favore.pl
Garaże

Garaże nr 493888

Lokalizacja: Krasne-Lasocice (woj. małopolskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14 oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Konstal
Wyślij e-mail
Krasne-Lasocice 102
34-620 Krasne-Lasocice

tel: 183321437183321437
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Godziny
pn-pt: -
OPIS USŁUGI

Prowadzimy firmę o nazwie Konstal. Już od kilkudziesięciu lat zajmujemy się świadczeniem usług związanych z projektowaniem i tworzeniem konstrukcji blaszanych oraz stalowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w miejscowości Krasne-Lasocice, w województwie małopolskim.

Możecie Państwo liczyć z naszej strony na wykonanie garaży jedno- oraz wielostanowiskowych. Proponujemy konstrukcje wykonane z blachy, profili malowanych, profili zamkniętych ocynkowanych, a także z kształtowników ocynkowanych. Dodatkowo możemy je wzmocnić oraz zamontować w nich dodatkowe wyposażenie, jak wywietrzniki, okna, drzwi czy docieplenie.

Tworzymy garaże z dachami płaskimi, spadzistymi na bok lub pokrytymi blachami akrylowymi bądź ocynkowanymi. Możemy zamontować w nich bramy garażowe w wersjach uchylnej lub dwuskrzydłowej. Klienci mogą również wybrać kolor całej konstrukcji z palety RAL.

Zapraszamy do kontaktu.



Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Kontakt
Konstal
Wyślij e-mail
Krasne-Lasocice 102
34-620 Krasne-Lasocice

tel: 183321437183321437
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Godziny
pn-pt: -
OPINIE O UŻYTKOWNIKU KonstalGaraze
brak opinii neutralnych - pokaż wszystkie opinie
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Garaże - galeria
Garaże Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Bramy   Następna usługa: Wiecznie czarująca dojrzała Pani poszukuje silnego adoratora