favore.pl
Instalacje hydrauliczne

Instalacje hydrauliczne nr 494786

Lokalizacja: Krzywda (woj. lubelskie)Więcej: Poprzeczna 4

INFORMACJE
Kontakt
Damian Oskroba
Watermax
Wyślij e-mail
Poprzeczna 4
21-470 Krzywda

tel: 695490132695490132
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
OPIS USŁUGI

Właścicielem firmy Watermax jest Damian Oskroba. Nasza siedziba znajduje się w Krzywdzie, w powiecie łukowskim, w województwie lubelskim. Na rynku działamy od 2018 roku.

Kiedy myślisz o instalacjach hydraulicznych, myśl o Watermax. Jesteśmy liderem na rynku, specjalizując się w kompleksowych usługach w zakresie instalacji wod-kan, kanalizacji oraz instalacji sanitarnych.

Niezależnie od skali projektu, oferujemy pełen zakres usług, począwszy od podstawowych instalacji wodociągowych, poprzez montaż piecyków gazowych, bojlerów i grzejników, aż po zaawansowane systemy takie jak ogrzewanie podłogowe, centralne ogrzewanie czy klimatyzacja i wentylacja. Jeśli poszukujesz rozwiązań ekologicznych, pompy ciepła oraz rekuperacje to propozycje idealne dla Ciebie.

Watermax to również ekspert w dziedzinie montażu przydomowych oczyszczalni ścieków i szamb. Jesteśmy w stanie zapewnić Ci nie tylko montaż, ale również wsparcie w doborze odpowiedniego rozwiązania. A kiedy natkniesz się na niespodziewane problemy, takie jak zatkane rury, nasza ekipa jest gotowa, by szybko i skutecznie udrożnić każdą kanalizację.

Dbamy o to, by każda instalacja była nie tylko funkcjonalna, ale również bezpieczna. Nasze prace z zakresu instalacji gazowych spełniają wszystkie normy i standardy, co daje Ci pewność, że Twoje mieszkanie czy dom jest w dobrych rękach.

Nie czekaj. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy i przekonaj się, że instalacje hydrauliczne to nasza pasja.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Instalacje hydrauliczne - galeria
Instalacje hydrauliczne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Jarają mnie starsi faceci, chociaż jestem dopiero 21 - letnią laską   Następna usługa: Klimatyzacja