favore.pl
Instalacje sanitarne

Instalacje sanitarne nr 494791

Lokalizacja: Krzywda, Lublin, Zamość, Warszawa, Radom (woj. lubelskie)

INFORMACJE
Kontakt
Damian Oskroba
Watermax
Wyślij e-mail
Poprzeczna 4
21-470 Krzywda

tel: 695490132695490132
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Siedziba firmy Watermax mieści się w Krzywdzie, w powiecie łukowskim, w województwie lubelskim. Funkcjonuje ona od 2018 roku. Właściciel firmy to Damian Oskroba.

Nowoczesne instalacje sanitarne to fundament komfortowego życia w każdym domu czy budynku użytkowym. Firma Watermax to gwarancja rzetelnego wykonania i trwałości każdej instalacji.

Nasza oferta w zakresie instalacji sanitarnych obejmuje:

  • Projektowanie i montaż instalacji wod-kan: Oferujemy kompleksowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, łącząc funkcjonalność z nowoczesnością.
  • Realizacja kompleksowych instalacji sanitarnych: Zakładamy, naprawiamy i modernizujemy instalacje wodociągowe w domach, mieszkaniach oraz obiektach komercyjnych.
  • Montaż grzejników, bojlerów oraz piecyków gazowych: Gwarantujemy profesjonalny montaż, który zapewni bezpieczeństwo i komfort cieplny w każdej przestrzeni.
  • Wymiana instalacji hydraulicznej: Modernizacja starych systemów, przystosowując je do aktualnych standardów oraz potrzeb użytkowników.


Ponadto, w ramach naszej oferty, świadczymy usługi z zakresu montażu przydomowych oczyszczalni ścieków, szamb, instalacji gazowych, centralnego ogrzewania oraz pomp ciepła. Dysponujemy również szerokim wachlarzem rozwiązań w zakresie klimatyzacji i wentylacji, tworząc komfortowe warunki w każdym wnętrzu.

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, by dowiedzieć się więcej o naszej ofercie.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Instalacje sanitarne - galeria
Instalacje sanitarne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Instalacje kanalizacyjne   Następna usługa: Diabełek w ciałku aniołka - chcę spotkać mężczyznę