favore.pl
Leasing zwrotny nieruchomości

Leasing zwrotny nieruchomości nr 495121

Lokalizacja: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
- -
Galeria Finansowa
Wyślij e-mail
00-831 Warszawa
tel: 531928352531928352
tel: --
fax: -
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Galerię Finansową prowadzimy w Warszawie. Funkcjonujemy na rynku od 2010 roku. W Galerii Finansowej znamy wyjątkowe potrzeby osób i przedsiębiorstw, które borykają się z trudnościami w uzyskaniu kredytu. Nasze usługi są skierowane specjalnie do tej grupy klientów, zapewniając im opcje finansowania, które w innym przypadku mogłyby być niedostępne. Oferujemy zarówno kredyty hipoteczne, jak i pozabankowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych naszych klientów.

Nie tylko zaciągnięcie kredytu może być wyzwaniem. Dlatego oferujemy również różnorodne pożyczki. Możliwość zaciągnięcia pożyczki pod zastaw nieruchomości czy sprzętu biurowego staje się dla wielu naszych klientów istotnym narzędziem w zarządzaniu finansami. Na tych pożyczkach nie kończy się jednak nasza oferta. Pożyczki deweloperskie to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują wsparcia finansowego do rozpoczęcia lub zakończenia swojego projektu budowlanego.

W ofercie Galerii Finansowej znajdą Państwo także opcje leasingowe. To sposób na pozyskanie niezbędnych środków trwałych w sposób mniej obciążający dla bilansu firmy.

Nasza komunikacja z klientem jest elastyczna i dostosowana do jego potrzeb. Fachowe porady udzielamy zarówno telefonicznie, jak i e-mailowo.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta to zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Leasing zwrotny nieruchomości - galeria
Leasing zwrotny nieruchomości Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Leasing nieruchomości dla firm   Następna usługa: Pożyczki hipoteczne pozabankowe