favore.pl
Pożyczki hipoteczne

Pożyczki hipoteczne nr 495125

Lokalizacja: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
- -
Galeria Finansowa
Wyślij e-mail
Twarda 44
00-831 Warszawa

tel: 531928352531928352
tel: --
fax: -
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Galerię Finansową założyliśmy w 2010 roku. Działamy w Warszawie.

Zwracając uwagę na zróżnicowane potrzeby naszych klientów, w tym także tych, którzy borykają się z problemami finansowymi czy zadłużeniem, oferujemy elastyczne i szybko dostępne kredyty hipoteczne. Nasza propozycja znacząco różni się od tradycyjnych produktów bankowych i stawia na szybkość oraz elastyczność, nie narzucając przy tym skomplikowanych formalności.

Nasze kredyty hipoteczne, tak jak pożyczki deweloperskie, są dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Nie wymagamy przedstawienia zaświadczeń z BIK, ZUS, US czy KRD, co sprawia, że są to finansowe instrumenty dostępne dla szerokiego kręgu odbiorców. Dlatego też nasze produkty finansowe cieszą się popularnością nie tylko wśród osób z trudną sytuacją finansową, ale również wśród tych, którzy pragną zainwestować w rozwój swojego biznesu czy innych form kapitału.

Jeżeli chodzi o zastosowanie kredytów hipotecznych, to są one wyjątkowo wszechstronne. Nie tylko osoby prywatne, ale również różne spółki czy rolnicy, niezależnie od ich aktualnej sytuacji finansowej, mogą skorzystać z tej formy finansowania. Ważnym atutem jest elastyczność terminów spłat, która umożliwia dostosowanie harmonogramu do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo, nie przenosimy praw własności nieruchomości na pożyczkodawcę, co daje dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami poprzez formularz kontaktowy.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Pożyczki hipoteczne - galeria
Pożyczki hipoteczne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 1)
Poprzednia usługa: Pożyczki pozabankowe pod hipotekę   Następna usługa: Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu w Kielcach