"Rodmos" prosta droga do prawa jazdy...

"Rodmos" prosta droga do prawa jazdy... nr 5021

Lokalizacja: Lublin (woj. lubelskie)

INFORMACJE
Cena
1 100 / sztuka
Użytkownik
Kontakt
"RODMOS"
Wyślij e-mail
ul. 3-go Maja 8/4
Lublin

tel: 81 5320351
tel: 691 666043
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Ośrodek Szkolenia Kierowców RODMOS jest firmą z kilkuletnimi tradycjami, która już na stałe wkomponowała się w środowisko rynku Lubelszczyzny. Jedną z form jej działalności jest prowadzenie nowoczesnego ośrodka szkolenia kierowców, oferującego szkolenia na prawa jazdy (kategoria A, B, C, CE) oraz jazdy doszkalające. Posiada zezwolenie nr 00850663 wydane przez Urząd Miejski w Lublinie.

Dysponujemy tylko nowymi Toyotami Yaris, oczywiście w ofercie jest także Yaris z 6-cio biegową skrzynią

Siedziba ośrodka (biuro i sala wykładowa) znajduje się na ul. 3-go Maja 8/4 (Lublin), I piętro.

Obecnie zatrudniamy 11 osób, w tym 10 instruktorów, z których jeden pełni funkcję Kierownika OSK RODMOS oraz wykładowcy

Od początku istnienia ośrodka nasi kursanci wraz z instruktorami przejechali odlegość ponad 600 tysięcy kilometrów.

W ciągu tego czasu OSK RODMOS zdobył sobie renomę i zaufanie kursantów, którzy cenią sobie nasz profesjonalizm i najwyższą jakość szkolenia, która znajduje potwierdzenie w wysokiej zdawalności naszych wychowanków.

By móc spełnić coraz większe wymagania naszych Klientow a także by skutecznie umacniać pozycję naszej marki na rynku, zdecydowaliśmy się wdrożyć a następnie udoskonalać System Zarządzania Jakością, który zgodny jest z międzynarodowymą normą  Wyślij e-mail . Potwierdzeniem wprowadzenia tego Systemu jest Certyfikat ISO 9001:2000, który został nam przyznany 07.10.2005 roku

Kolejnym dowodem na nasze zaangażowanie w utrzymywanie jak najlepszych stosunków z klientami i partnerami biznesowymi jest certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play, który dostaliśmy 8 grudnia 2006 roku.

Szkolenie kandydatów na kierowców jest nie tylko ukierunkowane na zdobycie umiejętności pozwalających na zdanie egzaminu, ale przede wszystkim na to, aby przyszli nasi wychowankowie reprezentowali wysoki poziom bezpiecznej i kulturalnej jazdy samochodem.

 

Bezpłatne badania lekarskie

 

Bezpłatne materiały szkoleniowe (testy egzaminacyjne (na CD), Kodeks Drogowy)

Płatność można rozłożyć na 3 nieoprocentowane!! raty na okres trwania kursu lub na raty w systemie Żagiel

UWAGA - TEORIA W WEEKEND!!! - u nas masz też możliwość odbycia całości wykładów w jeden weekend, oszczędzając czas i robiąc cały kurs nawet w 3 tygodnie!!!!

                                                                                                                

Zapewniamy:

  • Wykwalifikowaną kadrę instruktorów.
  • Terminy wykładów dostosowane do indywidualnych potrzeb kursantów.
  • Doskonaą bazę dydaktyczno-szkoleniową: podręczniki, zestawy testów komputerowych (na cd), filmy video,(projektor multimedialny, DVD) foliogramy, tablice magnetyczne, plansze pomocnicze.
  • Komfortowe warunki i przyjazną atmosferę. Odpowiednie zaplecze sprzętowe: Toyoty Yaris (także 6-cio biegowe), Man TGL i Honda Varadero.
  • Własne, wzorowo przygotowane i oświetlone place manewrowe, zgodne z wymaganiami ośrodka egzaminacyjnego WORD, posiadające równą nawierzchnię (nawierzchnia afaltowa).

Po przebytym w naszym ośrodku szkoleniu absolwent otrzymuje świadectwo ukończenia kursu prawa jazdy, które uprawnia do zdawania egzaminu państwowego w dowolnie wybranym Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego na terenie całej Polski.

                                                                                        ZAPRASZAMY SERDECZNIEZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPCJE DODATKOWE
Szkolenie na prawo jazdy: kategoria B rozwiń Cena: 1 100 zł 30h teorii, 30h jazdy, dla uczniów i studentów
Szkolenie na prawo jazdy: kategoria A (motocykl) rozwiń Cena: 750 zł 30h teorii, 20h jazdy
OPINIE O UŻYTKOWNIKU rodmos
brak opinii neutralnych - pokaż wszystkie opinie
"Rodmos" prosta droga do prawa jazdy... - galeria
"Rodmos" prosta droga do prawa jazdy... Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 11)
Poprzednia usługa: UTRZYMANIE CZYSTOŚCI w Twojej firmie! SOLIDNIE!   Następna usługa: Spływy kajakowe, kajaki z fotelami tylko u nas!