favore.pl
RKstudio. Profesjonalne zdjęcia ślubne

RKstudio. Profesjonalne zdjęcia ślubne nr 5073

Lokalizacja: Białystok (woj. podlaskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
600 / zestaw
Kontakt
Robert , Karol Tarantowicz , Lech
"RKstudio"
Wyślij e-mail
Białystok
tel: 600 101939600 101939
tel: 660 679933660 679933
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

RKstudio. Profesjonalne zdjęcia ślubne

Jest nas dwóch - Robert i Karol. Obaj postanowiliśmy połączyć nasze dotychczasowe doświadczenie w fotografii i grafice komputerowej i rozpocząć samodzielną działalność. Nasza specjalność to zdjęcia ślubne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją wykonania kompleksowej obsługi fotograficznej najpiękniejszej w Waszym życiu chwili jaką jest ślub i wesele. Niedawno sami to przeżywaliśmy i wiemy, że są to momenty, które warto uwiecznić na fotografii i wracać do nich często, żeby przypomnieć sobie te piękne chwile. Krótkie trzy zdania o nas:

Robert - do niedawna pracowałem w największej firmie zajmującej się video filmowaniem i fotografią ślubną na Podlasiu. Fotografowałem na wielu uroczystościach weselnych: przygotowania domowe, ceremonię zaślubin, plenery dzienne, nocne i wreszcie zabawę weselną. Fotografią jest moją pasją, którą w dalszym ciągu pragnę rozwijać. Fotografuję sprzętem Olympus e-500 z dowma obiektywami (14-45 i 40-150) z zewnętrzną lampą Fl-50.

Karol - ukończyłem informatykę na Politechnice Białostockiej. Grafiką zacząłem się interesować podczas studiów. Napisałem pracę magisterską wykorzystując graficzną obróbkę zdjęć. Jestem też autorem wielu serwisów internetowych. Zajmowałem się obróbką zdjęć ślubnych i nietylko. Zapraszam do obejrzenia kilku z nich w naszej galerii.

 

Staraliśmy się wykonać naszą ofertę tak, aby była przejrzysta i czytelna. Najważniejsze, że jest:

·        promocyjna - poszerzamy naszą samodzielną działalność

·        innowacyjna - oferujemy coś, czego nie mają inni

·        elastyczna - dopasowujemy się do Waszych wymagań

Proponujemy kompleksowe fotografowanie całej uroczystosci ślubnej (przygotowania, ceremonia zaślubin, plener, zabawa weselna), obróbkę graficzną (redukcja czerwonych oczu, korekty kontrastu i kolorów, ramki), fotomontaże zdjęć w różnych ciekawych miejscach. Naszą nowością jest tworzona na życzenie dla każdego z naszych klientów internetowa galeria z wszystkimi zdjęciami z całej uroczystości.

Dodatkowo na Wasze życzenie możemy wykonać kalendarze z Waszymi zdjęciami, zaproszenia ślubne, przewieszki na alkohol, menu itp. Proponujemy także obsługę galerii rodzinnych (projekt strony internetowej, zarzadzanie serwerem, dodawanie księgi gości) zdjęć z dziecinstwa, lat szkolnych, wspólnych wycieczek, galerii dziecka od narodzin itp.

W naszej ofercie posiadamy także samochód, który zawiezie Was do ślubu. Jest to biały Opel Omega. Koszt takiego samochodu to 250 PLN w to wliczone jest paliwo. Jeśli skorzystacie z Naszych usług fotograficznych dostaniecie zniżkę na auto.

 

CENNIK:

Całkowity koszt naszej usługi to 600 PLN. W tą kwotę wliczone jest wykonanie zdjęć przez fotografa w dniu ślubu (przygotowania, kościół, plener zabawa weselna) oraz praca grafika, czyli przygotowanie wybranych zdjęć do druku. Oprócz tego dostaniecie 300 zdjęć źródłowych oraz zdjęcia przygotowane do druku na płycie CD. O ilości zdjęć i ich formacie decydujecie sami. Koszt wywołania zdjęć zależy tylko i wyłącznie od Was. Możecie skorzystać z naszego fotolabu, albo wybrać inny.

Cennik naszego fotolabu:

Format

Cena odbitki

9x13

0,65 PLN

10x15

0,88 PLN

15x21

2,50 PLN

30x45

12,00 PLN

Wyliczenie usługi: Załóżmy, że chcecie mieć 50 zdjęć 10x15, 20 zdjęć 15x21 i dwa portrety 30x45. Korzystając z naszego labu płacicie: 50*0,88+20*2,50+2*12+400 = 518 PLN !Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
600 / zestaw
Kontakt
Robert , Karol Tarantowicz , Lech
"RKstudio"
Wyślij e-mail
Białystok
tel: 600 101939600 101939
tel: 660 679933660 679933
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
RKstudio. Profesjonalne zdjęcia ślubne - galeria
RKstudio. Profesjonalne zdjęcia ślubne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: SPŁYW KAJAKOWY Brda Wda Zbrzyca   Następna usługa: Kopiowanie / drukowanie TANIO I SZYBKO!!