favore.pl
Integrujemy Wizje Przyszłości

Integrujemy Wizje Przyszłości nr 5136

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
MCX SYSTEMS Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
Gotarda 9
02-683 Warszawa

tel: 22 548460022 5484600
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

 O firmie

MCX Systems jest dostawcą kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych, działającym na polskim rynku od 1988 roku.

MCX Systems kieruje swoją ofertę współpracy głównie do dużych i średnich firm reprezentujących wszystkie sektory rynkowe. 

W ramach swoich kompetencji MCX Systems oferuje systemy teleinformatyczne, aplikacje oraz usługi wdrożeniowe, doradcze i szkoleniowe w następujących dziedzinach:

  • systemy telekomunikacyjne,
  • systemy zarządzania informacją,
  • systemy komunikacji multimedialnej,
  • infrastruktura sieciowa,
  • systemy terminalowo-kartowe.

W każdej z dziedzin MCX Systems współpracuje z najlepszymi partnerami technologicznymi z całego świata oraz posiada zespół wysoko wykwalifikowanych inżynierów, dzięki czemu sprawnie realizuje najbardziej złożone projekty.

Naszym celem jest wspieranie wszystkich Klientów w budowaniu przewagi konkurencyjnej i zwiększaniu efektywności operacyjnej. MCX Systems dąży do pełnego dostosowania oferowanych rozwiązań do specyfiki potrzeb i strategicznych celów odbiorców. Dzięki profesjonalnej wiedzy, bogatemu doświadczeniu, wysokiej klasie oferowanych produktów oraz poziomowi usług  technicznych implementowane przez nas rozwiązania w elastyczny sposób rozwijają się wraz ze wzrostem firmy naszych Klientów.  Wymiernym rezultatem współpracy z nami jest pozyskanie przez Klientów narzędzi do skutecznego zarządzania, które przyczyniają się do zwiększania obrotów firmy i poprawy efektywności pracy.

Świadectwem szczególnej dbałości MCX Systems o dostarczanie swoim Klientów usług na najwyższej jakości są certyfikaty: ISO 9001:2000 oraz AQAP 2110:2003 w zakresie projektowania, sprzedaży i serwisu zintegrowanych rozwiązań sieciowych i teleinformatycznych.

MCX Systems oferuje szeroki zakres usług świadczonych na najwyższym poziomie, co jest zasługą ludzi pracujących w naszej Firmie. Wiedza i pasja inżynierów i specjalistów MCX Systems znajduje odzwierciedlenie w profesjonalnym, , indywidualnym i przyjaznym podejściu do każdego Klienta. Służymy naszym Klientom nie tylko wiedzą z zakresu teleinformatyki, ale pomagamy także wybrać rozwiązanie optymalne, dostosowane do możliwości i oczekiwań odbiorcy. MCX Systems rozwiązuje problemy swoich Klientów kompleksowo: od konsultacji przez projektowanie i instalacje aż do szkoleń, opieki posprzedażowej i serwisu .

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
MCX SYSTEMS Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
Gotarda 9
02-683 Warszawa

tel: 22 548460022 5484600
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Integrujemy Wizje Przyszłości - galeria
Integrujemy Wizje Przyszłości Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 10)
Poprzednia usługa: MComputer - Usługi Informatyczne   Następna usługa: Integrator systemów automatyki i teleinformatyki.