favore.pl
Zrealizujemy to wspólnie

Zrealizujemy to wspólnie nr 5248

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Lepton Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
E. Ciołka 13
01-445 Warszawa

tel: 22 877317322 8773173
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

O firmie

Leptony to cząstki elementarne: elektrony, miony, taony, ich neutrina i antycząstki. Leptony uczestniczą w oddziaływaniach elektromagnetycznych i słabych. Leptony są lekkie, ale istotne.
Lepton Sp. z o.o. od 1989 r. specjalizuje się w kompleksowym tworzeniu sieci komputerowych.

Naszym celem jest zrealizować zadanie. Budowy sieci komputerowych nie postrzegamy jako problemu. Potrafimy to robić, potrafimy osiągnąć oczekiwany efekt w wymaganym czasie, zgodnie z budżetem, utrzymując rygory jakości.

Staramy się tworzyć instalacje dostosowane do Państwa potrzeb. Wiemy bowiem, że w krótkich odstępach czasu pojawiają się nowe generacje systemów okablowania strukturalnego, nowe generacje urządzeń, nowe technologie.

Staramy się przewidzieć możliwy rozwój Państwa systemu. Instalacje powinny spełniać zarówno obecne wymagania użytkownika, jak i przewidywać jego rozwój. Projektując rozwiązanie uwzględniamy margines zapasu, starając się jednak nie zwiększać niepotrzebnie kosztów systemu.

Integrujemy obecne rozwiązania z nowymi instalacjami. Niezależnie od tego, jaki system dotychczas Państwo użytkują, potrafimy rozbudować go, a nowe elementy włączyć do obecnej infrastruktury.

okablowanie strukturalne
instalacje zasilające
instalacje niskoprądowe
zarządzanie okablowaniem
zarządzanie infrastrukturą
urządzenia sieciowe
outsourcing
sprzęt komputerowy
oprogramowanie antywirusowe
partner handlowy Microsoft
partner CDN OPT!MA

Okablowanie strukturalne

Okablowanie strukturalne jest uniwersalną infrastrukturą kablową budowaną wewnątrz budynku.

Składa się ona z:
- okablowania poziomego,
- punktów dystrybucyjnych (głównego i piętrowych),
- okablowania pionowego, oraz
- magistrali międzybudynkowych.

Infrastruktura ta budowana jest z elementów stanowiących system okablowania strukturalnego, w którego skład wchodzą:
- 4 parowy kabel miedziany skrętka (UTP,FTP, STP, PiMF),
- kable światłowodowe jedno- lub wielomodowe,
- gniazda przyłączeniowe abonenckie miedziane (RJ45, GG45, Terra) i/lub światłowodowe (SC, MT-RJ),
- krosownice miedziane i światłowodowe,
- szafy dystrybucyjne z wyposażeniem.

Elementy te pozwalają zastąpić wiele odrębnych i zróżnicowanych instalacji telekomunikacyjnych (telefonicznych, pakietowych, faksowych, komputerowych, telewizji kablowej, telewizji dozorowej, alarmu włamania, kontroli dostępu, automatyki budynkowej czy sterowania) jednorodną teleinformatyczną platformą wymiany informacji pomiędzy użytkownikami i systemami budynkowymi.

Gwarancją prawidłowego funkcjonowania takiej platformy teleinformatycznej jest zaprojektowanie, wykonanie i przetestowanie instalacji okablowania strukturalnego zgodnie z obowiązującymi normami, standardami i przepisami budowlanymi.

Projektując wychodzimy na przeciw oczekiwanemu przez Państwa poziomowi estetyki.

Wykonywane przez nas systemy okablowania strukturalnego spełnią Państwa oczekiwania w odniesieniu do coraz wyższych wymagań jakie niosą ze sobą:
- telefonia cyfrowa, obsługa standardów multimedialnych, video konferencje,
- coraz szybsze komputery, skomplikowane oprogramowanie,
- gigabitowa przepustowość, sieci o skomplikowanej architekturze...

Wykorzystujemy systemy okablowania strukturalnego wyłącznie sprawdzonych producentów światowych.

Instalacje zasilające

Instalacje zasilające w energię elektryczną są nierozłącznym elementem infrastruktury każdego budynku. Służą one do dostarczenia energii elektrycznej o odpowiednich parametrach i w sposób bezpieczny dla użytkowników do poszczególnych odbiorników.

Ze względu na przeznaczenie instalacji zasilających można je podzielić na:
- instalacje oświetleniowe,
- instalacje gniazd wtyczkowych, oraz
- instalacje technologiczne (do zasilania urządzeń różnych technologii).

Za jedną z instalacji technologicznych możemy uznać wydzieloną (dedykowaną) instalację zasilania urządzeń komputerowych. Instalacja taka musi spełniać zarówno wymagania stosownych krajowych norm i przepisów budowlanych, jak i wymagania dotyczące pewności zasilania.

Nie można projektować, wykonywać i testować tych instalacji bez odpowiedniego doświadczenia w tym zakresie.

My potrafimy uchronić Państwa przed kłopotami z zasilaniem:
1. Przed spadkami napięcia czy przepięciami spowodowanymi procesami łączeniowymi urządzeń dużej mocy.
2. Przed krótkotrwałymi impulsami podwyższonego napięcia związanymi z wyładowaniami elektrostatycznymi lub uszkodzeniami linii energetycznych.
3. Przed zakłóceniami elektrycznymi spowodowanymi przez pole elektromagnetyczne, na przykład na skutek niewłaściwego uziemienia.
4. Przed problemami wynikającymi ze zjawisk towarzyszących zasilaniu urządzeń o nieliniowym poborze prądu.
5. Przed zanikiem napięcia.

Nasza wiedza i doświadczenia pozwalają nam oferować Państwu zarówno projektowanie jak i wykonanie instalacji zasilających w zakresie:
- budowy czy rozbudowy rozdzielni głównych budynków na potrzeby instalacji wydzielonych,
- budowy tras kablowych i wewnętrznych linii zasilających,
- budowy rozdzielni specjalizowanych dla potrzeb węzłów IDF/MDF i dużych pomieszczeń informatycznych,
- budowy układów zasilania współpracujących z zasilaczami bezprzerwowymi (UPS),
- dostawy, montażu i uruchomienia zasilaczy bezprzerwowych (UPS) oraz bezprzewodowych przełączników zasilania (STS),
- budowy instalacji monitorowania parametrów elektrycznych rozdzielni.

W razie potrzeby wykonujemy także pozostałe instalacje elektryczne:
- wyrównawcze,
- uziemiające,
- odgromowe,
- EIB.

Instalacje niskoprądowe

Użytkownicy współczesnych biur i budynków użyteczności publicznej wymagają zapewnienia możliwości wydajnej pracy, komfortu i bezpieczeństwa. Tylko biurowce uzbrojone w technologie teleinformatyczne zapewniają spełnienie tych potrzeb. Infrastruktura współczesnego budynku to - oprócz sieci komputerowej i dedykowanej instalacji zasilającej - przewodowa i bezprzewodowa sieć telefoniczna, system sygnalizacji pożaru, systemy alarmu włamania i kontroli dostępu, instalacje telewizji dozorowej i kablowej, systemy dźwiękowego ostrzegania i nagłośnienia, czy system sterowania i monitorowania wentylacji i klimatyzacji. W zależności od wymagań inwestora wymienione instalacje mogą funkcjonować niezależnie od siebie, bądź mogą być zintegrowane w różnym stopniu (poza instalacją sygnalizacji pożaru). Proponujemy Państwu projekt oraz wykonanie i uruchomienie instalacji niskoprądowych w dowolnej konfiguracji i dowolnym wymiarze od najprostszych do dużych systemów BMS.

Zarządzanie okablowaniem

Okablowanie wraz z węzłami telekomunikacyjnymi stanowi fundament budowy sieci komputerowej. Brak połączenia spowodowany jego awarią lub błędną konfiguracją definitywnie uniemożliwia wymianę danych i jest cytowany w większości źródeł jako główna przyczyna przestojów systemów informatycznych.

Dlatego może wydawać się zdumiewające, że mimo kluczowej roli w zapewnieniu funkcjonowania systemu, w większości sieci okablowanie pozbawione jest jakichkolwiek funkcji inteligentnego zarządzania. Tym bardziej, że wystarczy rzut oka na kable krosownicze kłębiące się w szafie mieszczącej węzeł sieci, by stwierdzić, że zwykły śmiertelnik nie jest w stanie szybko zorientować się w tej budowanej zwykle przez długi czas, wielopoziomowej pajęczynie połączeń. Szczególnie w warunkach stresu wywołanego sytuacja kryzysową. Dlatego szybka zmiana w strukturze połączeń nie jest zwykle możliwa, a bywa, że jedynym sposobem dokonania jakiejkolwiek zmiany jest przyłączanie wszystkiego od początku.

Ten stan rzeczy nie jest spowodowany zaniedbywaniem roli okablowania przez administratorów systemu, lecz brakiem odpowiednich narzędzi. Warstwa fizyczna sieci składa się z komponentów biernych w rodzaju kabli, złączy etc., które ze swej natury pozbawione są elektronicznej inteligencji. Są one konieczne dla realizacji procesów teletransmisji danych, jednak nie biorą w tych procesach aktywnego udziału. Dlatego trudno o narzędzie, które mogłoby interaktywnie analizować układ połączeń i ich aktualny stan. Takie narzędzie jednak istnieje w postaci systemu iTracs, oferowanego na polskim rynku przez naszą firmę.iTracs jest pierwszym na świecie rozwiązaniem przekształcającym okablowanie strukturalne z biernego medium przenoszącego optyczne i elektryczne sygnały w aktywny element systemu informatycznego. Zmiana w warstwie fizycznej sieci wynikająca z jego instalacji może być porównana do zmiany funkcjonalności urządzenia sieciowego, po wyposażeniu go w funkcję inteligentnego zarządzania. Podobnie jak rozwiązania dla urządzeń aktywnych iTracs składa się z części sprzętowej automatycznie analizującej stan połączeń okablowania oraz przekazującej dane do stacji zarządzającej oraz instalowanego na tej stacji oprogramowania służącego do gromadzenia, prezentacji i analizy tych danych w celu ich wykorzystania przez administratora systemu.

Towarzyszący systemowi iTracs dedykowany sprzęt umożliwia automatyczną detekcję połączeń okablowania dokonanych przy pomocy kabli krosowniczych oraz natychmiastowe automatyczne dokumentowanie dokonywanych zmian. Instalacja systemu nie wymaga wymiany istniejącego okablowania. Jedynym elementem, który należy zmienić są kable krosownicze. W odróżnieniu od zwykłych kabli, kable systemu iTracs wyposażone są w kontakty pozwalające automatycznie badać stan połączenia. W skład zestawu wchodzą również paski z kontaktami, naklejane na istniejące panele krosownicze i płyty czołowe urządzeń. Użycie tych pasków, jak i wymiana kabli nie powoduje pogorszenia parametrów okablowania. Wymienione komponenty są sensorami systemu umożliwiającymi auto-detekcję połączeń kablowych. Informacja z sensorów zbierana jest przez analizatory iTracs, które są urządzeniami aktywnymi. Te montowane w stelażach 19" urządzenia o wysokości jednego lub sześciu U analizują odczytywaną przy pomocy sensorów informację i używając TCP/IP przekazują ją poprzez sieć do stacji zarządzającej.

Dedykowany sprzęt iTracs jest zgodny z obowiązującymi standardami, zaś jego montaż i użycie nie wpływa na pracę innych elementów sieci. Sprzęt jest rozwiązaniem otwartym udostępnionym przez producenta (iTracs, Inc.) na zasadach licencji OEM producentom okablowania i urządzeń aktywnych. Dzięki temu dostępne już są pierwsze systemy okablowania wyposażone w sensory iTracs już w fazie produkcji, co jest wygodne dla instalujących obecnie nowe okablowanie.

Sprzęt iTracs jest kluczowym elementem systemu umożliwiającym realizację idei "inteligentnego" okablowania. Jednak funkcjonowanie systemu nie byłoby możliwe bez odpowiedniego oprogramowania. Oprogramowanie jest wiec drugim, istotnym komponentem systemu iTracs. W przeciwieństwie do sprzętu, który jest rozwiązaniem nowatorskim, wprowadzonym na światowy rynek pod koniec dwutysięcznego roku, oprogramowanie iTracs jest opracowane na bazie pakietu do zarządzania okablowaniem (CMS), który firma oferuje na rynku z dużym powodzeniem od wielu lat pod nazwą CRIMP. Ma to ogromne znaczenie dla użytkowników iTracs. Oznacza bowiem, że komponent programowy rozwiązania nie został doraźnie opracowany na potrzeby obsługi sprzętu, lecz jest dobrze przetestowanym i dojrzałym produktem. Produktem o walorach i funkcjonalności które umożliwiły mu samodzielny sukces i które były systematycznie rozwijane w kolejnych wersjach przez blisko dziesięć lat obecności na rynku.

Oprogramowanie iTracs jest połączeniem odpowiednio skonfigurowanej, hierarchicznej bazy danych zbudowanej z wykorzystaniem Sybase skojarzonej z systemem informacji graficznej wykorzystującym format AutoCad. W bazie danych przechowywane są informacje o strukturze systemu, właściwościach, konfiguracji i użytkownikach jego elementów składowych jak serwery, stacje robocze, urządzenia aktywne, wreszcie o strukturze okablowania i wszystkich jego połączeniach. Te informacje mogą być wprowadzone do bazy i edytowane ręcznie. Jednak - i to decyduje o unikalnych walorach iTracs - informacje mogą być też zbierane w sposób całkowicie automatyczny. Wprowadzenia wymagają jedynie podstawowych dane o rozmieszczeniu w budynku gniazd i węzłów okablowania. Stanowią one podstawową dokumentację, którą iTracs jest w stanie automatycznie uzupełnić o zebrane przy pomocy swego sprzętu dane o wszystkich połączeniach wykonanych w węzłach systemu, informację o urządzeniach i stacjach podłączonych do sieci oraz o miejscu podłączenia tych urządzeń. Informacje te iTracs zdobywa przy pomocy własnych narzędzi SNMP, poprzez integrację z platformami do administrowania sieciami jak OpenView lub Unicenter, czy wreszcie wymieniając dane z innymi bazami poprzez ODBC.

Dzięki zastosowaniu iTracs staje się możliwe nie tylko pełne udokumentowanie aktualnego stanu całego systemu informatycznego z jego warstwą fizyczną włącznie ale też: automatyczne rejestrowanie wszystkich połączeń, logowanie zmian i informowanie o przełączeniach nieautoryzowanych, lokalizację w budynku wszystkich zasobów systemu, projektowanie i dokumentowanie zmian w sposób zgodny z wymogami norm jakości, opracowanie i zarejestrowanie scenariuszy rekonfiguracji systemu na wypadek awarii, wykonanie których będzie automatycznie nadzorowane przez iTracs, eliminując tym samym możliwość wystąpienia błędów i dramatycznie przyspieszając działanie i podejmowanie decyzji w sytuacjach kryzysowych, łatwe przygotowanie nowych osób do zadań związanych z obsługą systemu oraz wyeliminowanie ryzyka niemożności działania z powodu braku informacji w czasie urlopu lub choroby kluczowych pracowników.

Wymienione są tylko podstawowe i najbardziej oczywiste korzyści płynące z zastosowania iTracs. Aby jednak prawidłowo ocenić wartość innowacji, jaką jest iTracs, trzeba zdać sobie sprawę, że nadając kablom "inteligencję" iTracs stanowi brakujące ogniwo na drodze do informatyzacji samego systemu informatycznego, który - jakkolwiek paradoksalnie to nie brzmi - dotychczas w pełni zinformatyzowany być nie mógł. Przesłanki dla jego zastosowania mogą wiec być śmiało porównane z tymi, które uczyniły informatyzację niezbędnym narzędziem skutecznej realizacji wszelkich procesów w organizacjach.

Zarządzanie infrastrukturą

Materiały do pobrania:
- Wyślij e-mail


ARCHIBUS/FM®jest kompleksową aplikacją wspomagającą pracę Facility Managerów, zarządców i administratorów nieruchomości. W ciągu ostatnich kilkunastu lat jest ciągle udoskonalany i unowocześniany, by coraz lepiej dopasowywać się do zmieniających się potrzeb klientów. System jest w pełni zintegrowany z programem AutoCAD®. Wysoka jakość oprogramowania, jak i serwisu, oraz ciągłe udoskonalanie programu sprawiło, iż ARCHIBUS/FM zajmuje pierwszą pozycję na światowym rynku oprogramowania do zarządzania infrastrukturą i Facilities Management.

O PROGRAMIE

Przyjazna architektura interfejsu umożliwia każdemu użytkownikowi łatwe i szybkie opanowanie potrzebnych mu funkcji, bez konieczności zgłębiania wszystkich tajników programu. Funkcje ARCHIBUS/FM zgrupowane są w modułach (dostępnych w różnych wersjach językowych), które można wykorzystywać niezależnie od siebie lub integrować w kompleksową całość. Moduły mogą być również elastycznie dodawane w miarę zmieniających się potrzeb. Obecnie dostępne są następujące moduły ARCHIBUS/FM:

 • Moduł zarządzania nieruchomościami i umowami najmu (Real Property & Lease Management)
 • Moduł ewidencji i wykorzystania powierzchni (Space Management)
 • Moduł ewidencji wyposażenia technicznego i umeblowania budynku (Furniture & Equipment Management)
 • Moduł zarządzania obsługą techniczną (Building Operation Management)
 • Moduł planowania strategicznego (Strategic Master Planning)
 • Moduł telekomunikacyjny (Telecom & Cable Management)
 • Overlay with Design ManagementKORZYśCI

ARCHIBUS/FM daje możliwość zbudowania kompleksowego systemu obsługującego wszystkie aspekty związane z zarządzaniem nieruchomościami własnymi i przeznaczonych pod wynajem. ARCHIBUS/FM umożliwia stałą kontrolę nad stanem fizycznym środków trwałych i ich użycia, oraz zarządzanie udogodnieniami i infrastrukturą w sposób pozwalający na utrzymanie niskich kosztów. Przez pomoc w identyfikacji nieużywanej przestrzeni, wyposażenia i innych środków trwałych, ARCHIBUS/FM może podnieść całkowitą wydajność, wykryć ukryte koszty oraz wesprzeć działalność podstawową firmy.

KLIENCI ARCHIBUS/FM

Różne wersje programu są przeznaczone dla użytkowników o odmiennych wymaganiach. Aplikacja jest na tyle elastyczna, iż wśród klientów ARCHIBUS/FM znajdują się zarówno korporacje zarządzające milionami metrów kwadratowych tj. Procter&Gamble, General Motors, Coca Cola, IBM, Hewlett Packard, CitiGroup, Siemens, Bank of England, Merck czy American Express, jak i zarządcy sprawujący piecze nad nieruchomościami o powierzchni nie przekraczającej kilkuset metrów kwadratowych.

Wdrożenia ARCHIBUS/FM

Materiały do pobrania:
- Wyślij e-mail
- Wyślij e-mail

ARCHIBUS/FM w liczbach

 • Numer 1 na rynku oprogramowania do zarządzania infrastrukturą i Facility Management
 • zastosowany w ponad 16,000 organizacjach w ponad 100 krajach
 • korzysta z niego ponad 1 milion użytkowników,
 • 1.4 miliona budynków zarządzanych jest za jego pomocą
 • 1.5 miliarda metrów zarządzanych powierzchni,
 • 92% udziału w rynku korporacyjnym
 • 66% udziału w rynku oprogramowania do (CAFM).ARCHIBUS/FM WEB Central

Bardzo istotnym uzupełnieniem programu jest ARCHIBUS/FM WEB Central umożliwiający korzystanie z programu upoważnionym użytkownikom Intranetu i/lub Internetu. Używając przeglądarki można m.in. zgłaszać usterki i problemy, rezerwować sale konferencyjne, uzyskiwać informacje o dostępnych zasobach powierzchni i wyposażenia oraz dostęp do dokumentacji budynku i innych informacji zgromadzonych w bazie. Pracownicy serwisu i firmy zewnętrzne mogą przy pomocy tego interfejsu koordynować i rozliczać wszystkie czynności związane z techniczną obsługą budynku. ARCHIBUS/FM posiada bogate narzędzia pozwalające zdefiniować różne uprawnienia dla różnych grup użytkowników oraz zabezpieczające przed niepowołanym dostępem do danych.

FM Web Central® 14

 • Zero-footprint Web client
 • Konfigurowalny Nawigator Procesu
 • Uniwersalny dostęp - logowanie
 • Integracja z pocztą E-mail
 • Polityka bezpieczeństwa dostępu do danych
 • Zgodność z J2EE™

- Wyślij e-mail


AUTORYZOWANY PARTNER

Bogactwo możliwych konfiguracji ARCHIBUS/FM wymaga współpracy z autoryzowanym partnerem przy jego wdrożeniu. Klienci obsługiwani są na całym świecie przez sieć ponad 1600 Business Partnerów ARCHIBUS/FM. Partnerzy tworzą bardzo aktywne środowisko wymieniające doświadczenia i współpracujące przy realizacji złożonych projektów.

W Polsce od 2002 firma Lepton sp. z o.o. jest pierwszym partnerem biznesowym Archibusa. Firma Lepton oprócz wdrożenia oferuje szkolenia, pełną dokumentację programu, wsparcie techniczne oraz możliwość modyfikowania aplikacji po wdrożeni.

Jeśli są Państwo zainteresowani oprogramowaniem ARCHIBUS/FM możemy dla Państwa zorganizować indywidualną, BEZPŁATNĄ prezentację programu.


ZOBACZ CO ARCHIBUS/FM MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE...


ARCHIBUS/FM

Urządzenia sieciowe

My wiemy, że dla Państwa najważniejsze jest, by sieć komputerowa działała wydajnie, niezawodnie i bezpiecznie.

A to, że sieć:
- pracuje zorganizowana w warstwy modelu ISO/OSI,
- przesyłając dane w komórkach, ramkach i pakietach
- na adresy fizyczne i logiczne sieci,
- używając protokołów i interfejsów,
- przełączając (switching) i trasując (routing),
- przesyłając je różnymi mediami transmisyjnymi,
- w technologiach sieciowych (LAN) i intersieciowych (MAN, WAN),
- dzięki aktywnym urządzeniom sieciowym,
- w konfiguracjach dostosowanych do oczekiwanych funkcjonalności,
- z podziałem na podsieci (VLAN),
- zabezpieczona przed nieautoryzowanym dostępem (VPN),
- chroniona przed włamaniem (firewall),
to już nasze zmartwienie.

Możemy się tą wiedzą z Państwem podzielić.

Outsourcing

Nasza opieka informatyczna to:
- administrowanie i pomoc użytkownikom (helpdesk),
- delegowanie informatyków w ustalonym wymiarze czasu,
- rozwiązywanie problemów i pomoc w sytuacjach awaryjnych,
- audyty i konsultacje:
      - audyty legalności oprogramowania,
      - audyty bezpieczeństwa teleinformatycznego (m.in. wewnętrzne i zewnętrzne testy penetracyjne),
      - audyty systemów antywirusowych,
      - konsultacje w zakresie tworzenia kompletnej Polityki Bezpieczeństwa Organizacji,
      - konsultacje wspomagające rozwój systemu informatycznego przedsiębiorstw.
- wdrożenia nowych rozwiązań.


Opieka informatyczna ma też niespodziewane zalety wynikające stąd, że to my zatrudniamy informatyków pracujących dla Państwa.

Otóż nasi informatycy:
- mają potrzebne Państwu kwalifikacje poparte certyfikatami,
- pracują dla Państwa, ale umowę o pracę mają z nami,
- nie żądają podwyżek,
- nie żądają szkoleń,
- nie chorują,
- nie biorą urlopów,
- korzystają dla Państwa z całego zaplecza naszej firmy.

Sprzęt komputerowy

Zapewniamy naszym klientom regularne dostawy najwyższej jakości sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i materiałów eksploatacyjnych.

Naszą ofertę przygotowujmy na podstawie specyfiki Państwa wymagań, a w razie potrzeby służymy fachową poradą i doradzamy przy wyborze odpowiedniego sprzętu.

Dostarczamy między innymi sprzęt takich marek jak:

IBM, HP, DELL, OCE, Acer, Fujitsu Siemens, Intel, Toshiba, i inne ...

Współpracujemy z następującymi producentami podzespołów komputerowych i monitorów:

ABIT, ASSUS, LG, Samsung, iTEC, Logitech, i inne...

Oprócz prostych rozwiązań IT w naszej ofercie znajdują się również produkty z pogranicza informatyki i innych technologii - jak np. specjalistyczne monitory LCD EIZO (monitory wysokiej rozdzielczości dla grafików i projektantów, dotykowe, medyczne etc), urządzenia GPS, projektory, odtwarzacze MP3 i wiele innych.

Oprogramowanie antywirusowe

Oferujemy rozwiązania światowych liderów w zakresie zabezpieczenia danych informatycznych.

McAfee Inc.
McAfee Inc.Firma Network Associates, mająca swoją główną siedzibę w Santa Clara w Kalifornii, opracowuje znakomite zabezpieczenia komputerowe. Rozwiązania te zapobiegają włamaniom do sieci i chronią systemy komputerowe przed atakami i zagrożeniami nowej generacji. Network Associates oferuje dwie grupy produktów - rozwiązania McAfee System Protection Solutions służące do ochrony komputerów biurkowych i serwerów oraz rozwiązania McAfee Network Protection Solutions, które chronią sieci przedsiębiorstw i zwiększają ich wydajność.


Trend Micro Inc.
Trend Micro Inc.TREND Micro Inc. jest firmą japońska działającą na rynku oprogramowania antywirusowego od 1988 roku. Początkowo działalność firmy koncentrowała się wokół technologii i rozwiązań antywirusowych dla firm piszących oprogramowanie i produkujących sprzęt komputerowy. Działalność ta zaowocowała współpracą z takimi firmami jak Microsoft, Sun Microsystems, Hewlett-Packard, Lotus, IBM, Netscape, Oracle, Compaq, czy Check Point Software Technologies. Od 1996 firma TREND Micro Inc. zdecydowała o rozpoczęciu sprzedaży systemów antywirusowych pod własnym szyldem. Dzięki trafnym strategicznym decyzjom i szerokiej współpracy z największymi producentami sprzętu i oprogramowania firma TREND może obecnie poszczycić się niezwykle bogatą ofertą nowoczesnego, niezawodnego i pod wieloma względami unikatowego oprogramowania anytywirusowego dla praktycznie wszystkich platform systemowych.


Symantec
SymantecSymantec, światowy lider w dziedzinie technologii zabezpieczeń internetowych, zapewnia użytkownikom korporacyjnym i detalicznym szeroki asortyment rozwiązań programowych i sprzętowych zabezpieczających dane i sieci. Symantec jest jednym z największych na świecie dostawców rozwiązań zabezpieczających w zakresie ochrony antywirusowej, zapór sieciowych (firewall) i wirtualnych sieci prywatnych, oceny zabezpieczeń systemów komputerowych, wykrywania nieautoryzowanych prób dostępu, filtrowania danych z Internetu i poczty elektronicznej, zdalnego zarządzania oraz usług ochrony dla przedsiębiorstw i dostawców usług. Zabezpieczenia dla klientów indywidualnych z serii Norton zajmują czołowe miejsca na listach najlepiej sprzedawanych programów w sieciach detalicznych oraz mogą poszczycić się wieloma nagrodami. Siedziba firmy znajduje się w Cupertino w stanie Kalifornia, a jej oddziały działają w 38 krajach.


Eset Software
Eset SoftwareESET, LCC jest amerykańską firmą z siedzibą w San Diego. Założona w 1989 roku od początku swojej działalności skupia się na problemach zabezpieczeń komputerów ze szczególnym uwzględnieniem ochrony antywirusowej.


Panda Software
Panda SoftwareFirma Panda Software została założona w 1990 roku. Oferuje oprogramowanie antywirusowe dla wszystkich klientów, od użytkowników indywidualnych (domowych) począwszy, na wielkich korporacjach skończywszy. Programy firmy Panda Software sprzedawane są w 150 krajach na całym Świecie, a sama firma ma swoje przedstawicielstwa w 35 krajach. Programy Pandy charakteryzują się łatwością użytkowania, pełną kontrolą nad ich działaniem, oraz tzw. "Software as a Service" (program jako usługa), czyli najwyższym z możliwych poziomem usług związanych z użytkowaniem programów. M.in. są to: codzienne update'y, personalna pomoc technicza (24 godz./365 dni w roku), opracowywanie i dostarczanie szczepionek w ciągu 24 godzin od dostarczenia nowej formy wirusa.


Sophos Plc.
Sophos Plc.Sophos Plc jest firmą angielską zajmującą się problematyką ochrony antywirusowej od 1989 roku. Oferuje ona znakomitej jakości programy do ochrony wszystkich popularnych systemów operacyjnych dla stacji roboczych i serwerów (DOS, Windows, OS/2, NetWare, Unix, Linux) z możliwością ich centralnej instalacji i aktualizacji. Firma stosuje opatentowane przez siebie metody wykrywania wirusów, które pozwalają na osiągnięcie bardzo dobrego poziomu zabezpieczenia przy znikomym obciążeniu systemu (InterCheck Technology).


F-Secure
F-SecureF-Secure Corporation założona w 1998 roku w Finlandii firma jest dziś wiodącym dostawcą oprogramowania zabezpieczającego serwery, komputery stacjonarne i przenośne oraz urządzenia typu handheld przed atakami hakerów i wirusami komputerowymi. Centrala firmy mieści się w Helsinkach, a jej główny oddział w San Jose (USA). Pozostałe biura sprzedaży znajdują się w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwecji i Japonii. Z oprogramowania F-Secure korzystają największe na świecie korporacje, firmy telekomunikacyjne, linie lotnicze, siły zbrojne i administracja państwowa. Klientami firmy są m.in. Cap Gemini, Barclays Bank, Tesco, Glanbia, Deutsche Telekom, Aachener-Munchener, J&W, Honda, Tokyo-Mitsubishi Bank, Partek, ICL Invia, Sonera, Verizon.


Computer Associates
Computer AssociatesFirma dostarcza oprogramowanie do zarządzania zasobami danych pamięci masowych i sieci komputerowych. Ponadto, zapewnia wsparcie techniczne i usługi integracyjne w ponad 100 krajach całego świata. CA zatrudnia ponad 14 tys. osób. Przychody firmy wyniosły w roku fiskalnym 1999 ok. 5,3 mld USD.


G DATA
G DATAFirma G DATA Software Sp. z o.o. została założona w 1995 r.Od początku działalności firma prowadzi intensywną walkę z wirusami komputerowymi. Najpierw ofercie znalazł się program AntiVirenKit 5, który doczekał się swojego następcy w postaci AntiVirenKit 6. W czerwcu 1998 r. została przekształcona na G DATA Software Sp. z o.o. We wrześniu 1999 roku do oferty dołączył nowy, w pełni 32-bitowy następca AVK 6 o nazwie AntiVirenKit 8. W kwietniu 2000 został zapowiedziany AntiVirenKir 9, a w 2001 dołączyła, jak na razie, najnowsza 10 wersja tego programu.


KASPERSKY LAB
KASPERSKY LABKaspersky Lab (TM) jest firmą produkującą szeroką gamę oprogramowania komputerowego. Działalność firmy skoncentrowana jest na tworzeniu i dystrybucji technologii i programów antywirusowych oraz służących do ochrony danych. Kaspersky Lab prowadzi również darmowe serwisy informacyjne w sieci Internet.


Norman AS
Norman ASNorweska firma Norman powstała w 1984 roku. Kiedy w 1988 roku w Norwegii został wykryty pierwszy komputerowy wirus firma Norman postanowiła się zająć problematyką ochrony antywirusowej. W 1992 roku zmieniła formę prawną i nazwę na Norman Data Defense Systems AS, stawiając sobie za cel osiągnięcie czołowej pozycji na rynku norweskim. W tej chwili po różnych przekształceniach i restrukturyzacjach firma Norman posiada swoje oddziały i filie w Stanach Zjednoczonych i Europie, które stanowią podstawowy rynek zbytu jej produktów.


OnTrack
Ontrack Data Recovery jest liderem na rynku światowym i europejskim w branży odzyskiwania danych. Wyłącznym przedstawicielem marki Ontrack w Polsce, Europie środkowej i Wschodniej jest MBM Ontrack odzyskiwanie danych z Katowic.
MBM Ontrack wykorzystuje w swych działaniach technologię i doświadczenie światowego lidera. Dysponuje profesjonalnym laboratorium oraz wyspecjalizowaną kadrą, szkoloną w odzyskiwaniu danych w ośrodkach firmy Ontrack na całym świecie.
Polski przedstawiciel Ontrack'a jest jednocześnie jedynym w Polsce dystrybutorem oprogramowania firmy Ontrack.
Atuty te dopełnia znajomość polskiego rynku oraz wewnętrzny system procedur, dzięki którym Klient już od pierwszego kontaktu czuje się spokojniejszy o odzyskanie danych, które utracił.


AEC Ltd.
Oprogramowanie szyfrujące TrustPort firmy AEC Firma AEC proponuje swoim klientom rozwiązania pozwalające na bezpieczne przechowywanie informacji, przesyłanie ich za pośrednictwem poczty elektronicznej a także ich trwałe usuwanie z dysku.


Kerio Technologies Inc.
Kerio Technologies Inc.Firma Kerio Technologies Inc. jest światowym liderem najnowszych technologii programistycznych związanych z zabezpieczaniem danych informatycznych swoich klientów. Marka Kerio jest znakiem rozpoznawczym bezpieczeństwa związanego z przepływem informacji w Internecie, także w korporacyjnych sieciach komputerowych na całym świecie.

Partner handlowy Microsoft

Jesteśmy partnerem handlowym firmy Microsoft. Doradzimy Państwu w wyborze oprogramowania i najkorzystniejszego dla Państwa sposobu licencjonowania produktów Microsoft.

Czy tradycyjny zakup oprogramowania w formie pudełek z nośnikami, instrukcjami i koniecznością aktywowania produktu wydaje się Państwu zbyt drogi i uciążliwy w administrowaniu?

Może warto zastanowić się nad skorzystaniem z jednego z programów licencjonowania grupowego:

 • Jeśli chcieliby Państwo zminimalizować wydatki na oprogramowanie i uprościć administrowanie licencjami polecamy Wyślij e-mail .
 • Jeśli nie dysponujecie Państwo odpowiednimi funduszami aby dokonać jednorazowego zakupu oprogramowania, ale chcielibyście Państwo korzystać z najnowszych wersji Windows i Office, rozwiązaniem może być dzierżawa oprogramowania w ramach Wyślij e-mail .
 • Jeśli chcielibyście Państwo rozłożyć na raty wydatki związane z zakupem i jednocześnie zapewnić sobie prawo do używania najnowszych wersji produktów Microsoft, możecie Państwo skorzystać z Wyślij e-mail .

ComArch

ComArch jest polskim dostawcą światowej klasy oprogramowania oraz usług informatycznych w kraju i za granicą. Na rynku polskim działa jako integrator systemów informatycznych i dostawca własnych produktów dla najważniejszych sektorów gospodarki, w tym rozwiązań wspierających zarządzanie: w dużych i średnich przedsiębiorstwach (CDN Egeria, CDN XL) oraz w małych i średnich firmach (CDN OPT!MA, CDN Klasyka). Za granicą ComArch działa jako producent oprogramowania, a rozwiązania Spółki wspomagają działanie przedsiębiorstw na czterech kontynentach.

Kapitał firmy to akademicki rodowód, wieloletnie doświadczenie oraz zaufanie i zadowolenie Klientów. ComArch zatrudnia ponad 1500 najwyższej klasy specjalistów na całym świecie. Spółka notowana jest na GPW w Warszawie. Firma zdobyła wiele wyróżnień i nagród, między innymi: Nagrodę Prezydenta RP dla Najlepszego Polskiego Przedsiębiorstwa, tytuł Pioniera Technologii światowego Forum Ekonomicznego w Davos oraz Godło Promocyjne TERAZ POLSKA.

Unikalną przewagą firmy jest ogólnopolska sieć Partnerów ComArch, którą tworzy ponad 650 firm. Z rozwiązań do zarządzania firmą korzysta ponad 40 000 Klientów, a programy ComArch są zainstalowane na ponad 160 000 komputerów w Polsce.

Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Lepton Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
E. Ciołka 13
01-445 Warszawa

tel: 22 877317322 8773173
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Zrealizujemy to wspólnie - galeria
Zrealizujemy to wspólnie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Projektowanie architektoniczno - konstrukcyjne   Następna usługa: Arch. ogrodowa - WIRTUA GARDEN - pasja tworzenia!!