favore.pl
Łączymy ze światem

Łączymy ze światem nr 5728

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, CS Group Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz Panorama Firm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
telproNet spółka jawna
Wyślij e-mail
ul. Kościuszki 33
02-495 Warszawa

tel: 22 667819022 6678190
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

"Misją naszej firmy jest projektowanie oraz oferowanie takich rozwiązań teletechnicznych, by zagwarantować naszym klientom spokojną, bezpieczną i efektywną pracę, dalszy rozwój oraz skuteczną walkę z konkurencją."

Przedstawiamy Państwu Spółkę Telpronet, mamy nadzieję, że zawarte w serwisie internetowym informacje przybliżą Państwu naszą firmę. Zachęcamy też Państwa do kontaktu z nami, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania.

Telpronet już drugi rok oferuje Państwu najwyższą jakość usług w zakresie obsługi informatycznej. Nasze kwalifikacje i doświadczenie zdobyliśmy współpracując z firmami, obecnymi liderami polskiego rynku informatycznego, również obecnie duży nacisk kładziemy na stałe podnoszenie kwalifikacji naszego zespołu.

Firma Telpronet cieszy się stabilną pozycją na rynku i dużym zaufaniem naszych Klientów. Specjalizujemy się przede wszystkim w kompleksowym wykonawstwie wszelkich instalacji niskoprądowych (sieci komputerowe, instalacje przeciwpożarowe, instalacje alarmowe, systemy telewizji przemysłowych, sieci telefoniczne, instalacje elektryczne, itp.), stale też staramy się dostosowywać zakres naszych usług do Państwa oczekiwań.

Wykonujemy prace według projektów opracowanych przez nas, jak również według projektów dostarczonych przez klienta. Wspólnie z naszymi klientami tworzymy optymalne dla nich rozwiązania spełniające wysokie standardy techniczne.

Struktura naszej firmy została tak skonstruowana, by móc równie profesjonalnie zaprojektować i wykonać bardzo duże instalacje jak i korzystnie dla Klienta zrealizować niewielkie inwestycje. Każdy Klient jest dla nas ważny, i dlatego każdemu klientowi staramy się zaoferować najwyższą jakość usług za jednocześnie bardzo korzysta cenę. Taki efekt uzyskaliśmy przede wszystkim dzięki bardzo dobrej organizacji pracy i niskim kosztom. Zapewniamy krótkie terminy realizacji oraz rzetelność wykonanej pracy.

href="../styl.css" rel="stylesheet" />

Specjalizujemy się w projektowaniu, kosztorysowaniu, realizacji i modernizacji inwestycji z zakresu nowych technologii, tzn.:

  Sieci komputerowe
  pracujemy w każdym systemie kablowym, jaki jest dostępny i używany w Polsce między innymi takich firm jak: Molex, Nexans , BICC Brand Rex, Reichle De-Masari, SIEMENS, GANDALF, AVAYA
     
  Sieci zasilające
   
     
  Instalacje Przeciwpożarowe
   
     
  Systemy kontroli dostępu
   
     
  Systemy zabezpieczeń
   
     
  Systemy alarmowe
   
     
  Systemy telewizji przemysłowej
   
     
  Przeprowadzki serwerowni
   
     
  Doradztwo techniczne i inwestycyjne
   
     
  Tworzenie stron internetowych
   

Proszę pamiętać, iż od sposoby zaprojektowania, doboru odpowiednich urządzeń i rozwiązań technicznych, a także od odpowiedniego sposobu podłączenia poszczególnych instalacji zależy skuteczność funkcjonowania, szybkość transferu i efektywność danego układu, a to w rezultacie wpływa na komfort pracy, bezpieczeństwo systemu i ograniczenie kosztów.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o bezpośredni kontakt z nami.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
telproNet spółka jawna
Wyślij e-mail
ul. Kościuszki 33
02-495 Warszawa

tel: 22 667819022 6678190
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Łączymy ze światem - galeria
Łączymy ze światem Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Wide Area Networking Security   Następna usługa: Policealna Szkoła Turystyki, Kraków!!!!!!!