Usługi księgowe KOMPLEKSOWO I PROFESJONALNIE!!!!

Usługi księgowe KOMPLEKSOWO I PROFESJONALNIE!!!! nr 5885

Lokalizacja: Lublin (woj. lubelskie)

INFORMACJE
Kontakt
"Analog" Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Obywatelska 9
20-092 Lublin

tel: 81 7477308
tel: 603 120864
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Biuro Finansowo-Rachunkowe  „Analog” Sp. z o.o.

Rachunkowość


Podstawowymi usługami księgowymi świadczonymi przez nasze biuro rachunkowe oprócz tzw. badania bilansu, są wszelkie zagadnienia związane z prowadzeniem pełnej księgowości w oparciu o ustawę o rachunkowości.

W zależności od potrzeb naszych klientów możemy prowadzić księgi i sporządzać bilans metodami tradycyjnymi (w księdze tzw. amerykance, jak również w opracowanych przez nas arkuszach excel) oraz przy zastosowaniu jednego z najlepszych systemów komputerowych Symfonia, którego jesteśmy także dystrybutorem.

Oprócz prowadzenia pełnego zakresu księgowości świadczymy również specjalistyczne usługi i doradztwo dotyczące poszczególnych elementów systemu, np:
- opracowujemy dla jednostki politykę rachunkowości
- szkolimy pracowników
- wdrażamy system Symfonia
- oferujemy pomoc przy nietypowych operacjach - np. księgowanie połączeń, przekształceń spółek
- nadzorujemy całość systemu rachunkowości.

Cena usług jest zależna od wielu czyników - w tym od ilości dokumentów, formy i zakresu współpracy, sposobu przekazywania dokumentów, czy stosujemy zasadu MSR oraz MSSR . W razie pytań proszę skorzystać z formularza podając podstawowe informacje w odpowiednich polach lub zostawiając numer telefonu lub adres mailowy.Dzień dobry, mamy zaszczyt przedstawić Państwu naszą firmę Biuro Finansowo-Rachunkowe  „Analog” Sp. z o.o. , która działa w Lublinie już od 1988r, zaś działalność audytorską prowadzimy od roku 1991. Podstawowe usługi to  badanie sprawozdań finansowych jak również prowadzenie ksiąg handlowych. Spółka jest wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych
i ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej.

Świadczymy także inne usługi w szeroko pojętym zakresie doradztwa rachunkowego i organizacyjnego, m.in. analizy rynku, wyceny i różnorodne plany. Współpracujemy z firmami różnych branż i typów własności, jak np. długoletnia współpraca ze spółkami grupy  WSK Świdnik (wyceny i badania), hurtownie farmaceutyczne i spożywcze (prowadzenie ksiąg, doradztwo podatkowe). Wykonujemy opinie sądowe z zakresu księgowości. Jesteśmy również dystrybutorem oprogramowania wspomagającego zarządzanie w małych i średnich firmach – System Symfonia®. Prowadzimy pełne wdrożenia i dalszą obsługę programów. Od 2002 roku jesteśmy akredytowani przy PARP jako wykonawca usług dla małych i średnich przedsiębiorstw w Programie Rozwoju Przedsiębiorstw finansowanym w ramach PHARE, obecnie wykonujemy audyty projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Pracownicy naszej firmy mają bogate doświadczenie w zakresie księgowości i zarządzania, jak również szkoleń. Zarząd Spółki stanowią: Prezes - mgr Józef Gęborys, biegły rewident i biegły sądowy, oraz Członek Zarządu – mgr Piotr Gęborys, wykształcenie MBA, trener i konsultant w obszarach sprzedaży i zarządzania, biegły rewident i biegły sądowy.

Na następnych stronach znajdą Państwo prezentację głównych obszarów działalności biura. Służymy chętnie dalszymi informacjami, proszę się z nami skontaktować gdyby chcieli Państwo omówić dokładniej warunki współpracy. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań by jakość naszych usług była na najwyższym poziomie i co najważniejsze by odpowiadały one w pełni Państwa potrzebom.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Usługi księgowe KOMPLEKSOWO I PROFESJONALNIE!!!! - galeria
Usługi księgowe KOMPLEKSOWO I PROFESJONALNIE!!!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Usługi dotyczące reklamy wizualnej.   Następna usługa: Ochrona własności intelektualnej - Pomożemy !!!