favore.pl
Upoluj z nami Taaaaakiego zwierza !!!!

Upoluj z nami Taaaaakiego zwierza !!!! nr 6401

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Majka Utrata
Wyślij e-mail
ul. Podstarościch 1
01 573 Warszawa

tel: 22 869929022 8699290
tel: 502 294884502 294884
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

O firmie

Nasza ekipa

Pasja, przyjemność, emocje, odkrycia, spotkania, marzenia i zadziwienia....oto w kilku słowach to, co proponuje Wam biuro CONTACT poprzez polowania za granicą. Zgodnie z dewizą naszego biura, która towarzyszy nam od momentu powstania, czyli już od 10 lat, nasz cel to ułatwienie Wam zorganizowania dobrego, prawdziwego polowania. Wszystko po to, abyście mogli myśleć tylko o Waszej wyprawie, o zwierzynie, którą będziecie tropić, o ekscytujących momentach które będziecie dzielić z przyjaciółmi i o cudownych wspomnieniach, które zostaną na zawsze w pamięci.
Ale firma CONTACT, to przede wszystkim ludzie!
Strona Polska to "piękna płeć"! Trzy dziewczyny, mocno zaangażowane w sprawę polowań!

Majka Utrata, Żoliborzanka, (mimo ze wywędrowała do Francji wiele lat temu), wraz z mężem poluje po całym świecie, dzięki czemu korzystając ze zdobytego doświadczenia doskonale już wie jakich błędów należy się wystrzegać przy organizowaniu imprezy łowieckiej!

Ania Pawlowska, doświadczona pilotka naszych gości z Francji, Belgii i Szwajcarii, jeździ po całej Polsce towarzysząc w polowaniach. Zajmuje się również biurem i administracja firmy.

We Francji Bertrand Fievez, (maż Majki) udziela wielu cennych rad odnośnie marketingu i współpracy z terenami łowieckimi. Bowiem aby polowanie było udane potrzebne jest wiele elementów, a jednym z najważniejszych jest dobre łowisko!

Wybrane przez nas łowiska są owocem długich przygotowań i pertraktacji, (każde z nich znamy osobiście), w celu zagwarantowania Wam pełnego sukcesu i zadowolenia.
Pasja, którą dzielimy, nie pozwala na improwizacje.

Wreszcie, należy podkreślić, że powierzenie zorganizowania polowania agencji CONTACT nie niesie za sobą większych kosztów finansowych, niż gdybyście jechali "na własną rękę". Dzięki dużej ilości imprez jakie organizujemy, możemy zaproponować Państwu ceny już wynegocjowane, a oprócz tego korzystać będziecie Państwo z usług i gwarancji, jakie zapewnić może tylko biuro podroży: pełna informacja, zarówno odnośnie łowiska, niezbędnych dokumentów i ewentualnych szczepień, organizacji podróży, biletów, jak również ubezpieczenia, gwarancje oraz postępowania administracyjne. Proponujemy Państwu również usługi naszego profesjonalnego myśliwego oraz tłumacza, jak również stały CONTACT w Polsce, co ułatwia wiele spraw i zabezpiecza przed "wpadkami".
Oprócz warunków meteorologicznych, czy tez nieoczekiwanych "zdarzeń losowych", na które nie mamy wpływu, staramy się aby żaden szczegół nie umknął naszej uwadze! Chcemy dać Wam wszelkie szanse na udane polowanie!

Zdobyć Wasze zaufanie i sprawić abyście pozostali z Contactem jak najdłużej, to nasze najszczersze pragnienie!

Organizujemy Polowania w Polsce


Wyślij e-mail
Polska to kraj znany w szerokim świecie z bogatych tradycji łowieckich, zwłaszcza dotyczące polowania indywidualnego! Wiele można się nauczyć od polskich podprowadzających w tej dziedzinie!!
Organizowane są również polowania zbiorowe, na 12-15 myśliwych, jak również mieszane, rano indywidualne, od południa z nagonka. Polskie przyjęcie, zarówno w łowisku, jak i na kwaterze, w leśniczówce czy w hotelu jest gorące i szczere, kuchnia znakomita.
Polscy myśliwi cieszą się moc dzielić ich pasje z gośćmi. Na wiosnę, zanim zboża wyrosną utrudniając widoczność, polowanie na rogacze sarny jest prawdziwa przyjemnością.
Polowanie zaczyna się o wschodzie słońca, o tej porze rok wcześnie bardzo już około 4 rano myśliwy z podprowadzającym są na ambonie. Wieczorne wyjście kończy się czasem o 22 wieczorem, zwłaszcza jeżeli zdarzy się dodatkowo wyjście na dzika przy pełni księżyca wiec snu jest niewiele.
Dobry okres na duże trofea, to rujka, pod koniec lipca, początek sierpnia. We wrześniu polowanie na kuropatwy przyciąga amatorów pracy z psami, jak również rykowisko jeleni jest wspaniałą okazja do obserwacji i selekcji trofeum (naśladowanie odgłosu ryczącego byka to specjalność wielu z naszych myśliwych) Na początku października zaczynają się polowania zbiorowe.
Niektórzy uważają ze najlepiej przyjechać na początku sezonu, póki jest jeszcze w łowisku dużo zwierzyny. Wprawdzie widoczność wtedy jest słaba, (dużo liści), jak również obecność dzika w lesie jest związana ze zbiorem plonów kukurydzy, co następuje to często dopiero w listopadzie. Śnieg i wspaniale widoki dzików biegnących przez zaśnieżony las, zostają na długo w pamięci myśliwych. Polowanie zaczyna się o świcie, 7 do 12 miotów mogą być wzięte w ciągu dnia. Krotka przerwa przewidziana jest w południe na ciepły posiłek w lesie przy ognisku.
Polowania zbiorowe kończą się w połowie stycznia, ale można jeszcze polować indywidualnie do końca lutego na jelenie byki i dziki. Ciekawe jest również polowanie na zwierzynę beztrofeową (lanie jelenia, sarny) podchod jest równie ciekawy jak przy polowaniu na rogacze, a opłaty za odstrzał dużo niższe.
Tylko miesiąc marzec nie pozwala myśliwym w Polsce na polowanie na grubego zwierza, czas wtedy pomyśleć o wyprawie na inny kontynent...


Dostępna zwierzyna: Sezon polowania
Bażant Kogut
1/10 - 28/2
Bażant Kura
1/10 - 31/1
Borsuk
1/8 - 31/3
Daniel Byk
1/10 - 31/1
Daniel Łania, Cielę
1/10 - 15/1
Dzik Locha
15/8 - 15/1
Dzik Odyniec
1/4 - 28/2
Dzika Gęs
15/8 - 21/12
Dzika Kaczka
15/8 - 21/12
Dziki Królik
1/10 - 31/12
Gołąb Grzywacz
15/8 - 30/11
Jarząbek
1/9 - 30/11
Jeleń Byk
21/8 - 28/2
Jeleń Cielę
1/10 - 28/2
Jeleń Łania
1/10 - 15/1
Jenot
1/8 - 31/3
Kuna
1/9 - 31/3
Kuropatwa
11/9 - 21/10
Lis
1/7 - 31/3
Łyska
15/8 - 21/12
Muflon Tryk
1/10 - 28/2
Sarna Koza,Kożlę
1/10 - 15/1
Sarna Rogacz
11/5 - 30/9
Słonka
1/10 - 21/12
Tchórz Zwyczajny
1/9 - 31/3

Wyślij e-mail
Wyślij e-mail Wyślij e-mail Wyślij e-mail Wyślij e-mail Wyślij e-mail Wyślij e-mail
Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Majka Utrata
Wyślij e-mail
ul. Podstarościch 1
01 573 Warszawa

tel: 22 869929022 8699290
tel: 502 294884502 294884
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Upoluj z nami Taaaaakiego zwierza !!!! - galeria
Upoluj z nami Taaaaakiego zwierza !!!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 12)
Poprzednia usługa: Szlifuje kamienie szlachetne   Następna usługa: Zapraszamy prawdziwych myśliwych !!!