Serwis i naprawa kserokopiarek oraz drukarek las.

Serwis i naprawa kserokopiarek oraz drukarek las. nr 6571

Lokalizacja: Jelenia Góra (woj. dolnośląskie)

INFORMACJE
Kontakt
Centrum Przemysłowo-Usługowe ZETO
Wyślij e-mail
ul. Powstańców Wielkopolskich 28
58-500 Jelenia Góra

tel: 75 6425100
tel: 75 7526922
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

 CPU ZETO Jelenia Góra jest firmą informatyczną działającą na rynku południowo-zachodniej Polski.
Jesteśmy największą firmą IT makroregionu jeleniogórskiego o bogatej tradycji informatycznej, działającą na rynku informatycznym od 1971 roku, przygotowaną do rozwiązywania złożonych problemów informatycznych Klientów, dysponującą dużym potencjałem usługowym.

Mając na uwadze jak najlepsze wywiązywanie się z przyjętych na siebie zobowiązań wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością zgodny z Wyślij e-mail . Głównym celem przyjętej do realizacji w ZETO w Jeleniej Górze Polityki Jakości jest spełnianie potrzeb i oczekiwań Klientów na jak najwyższym poziomie jakości, w sposób umożliwiający osiąganie satysfakcji przez obie strony.

Nasza wieloletnia działalność na rynku informatyki, profesjonalne tradycje, kwalifikacje pracowników, stosowane najnowsze rozwiązania technologiczne, wykorzystywany nowoczesny sprzęt komputerowy, dają Klientom gwarancję stabilności i wiarygodności usług.

Oferujemy wysokiej jakości usługi, sprawdzony sprzęt i oprogramowanie renomowanych firm oraz serwis doradczy i techniczny, będący stale do dyspozycji klienta. Rzetelność i solidność zapewniają nam zaufanie dotychczasowych i przyszłych klientów. Podstawą naszego działania jest wysoka jakość świadczonych usług.

Wszystkie działania spółki są ukierunkowane na jak najlepszą obsługę klientów poprzez realizację naszej misji, którą jest:

DOSTARCZANIE ZASOBÓW I NARZĘDZI WSPOMAGAJĄCYCH BUDOWĘ SPOŁECZEŃSTWA OPARTEGO NA WIEDZY I INFORMACJI

Naszą ambicją jest podążanie za rozwojem technologii informatycznej i szukanie nowych wyzwań w dynamicznbie rozwijającej się Polsce XXI wieku.

Staramy się zapewnić naszym klientom jakość usług na najwyższym poziomie i dać im to, czego dokładnie potrzebują.
Zespół inżynierów zapewnia wysoki poziom obsługi serwisowej w zakresie naprawy, poparty szkoleniami odbytymi w autoryzowanych działach serwisowych. Certyfikat jakości ISO.... nakłada na serwisantów obowiązek podnoszenia swoich kwalifikacji oraz jak najlepszej obsługi klienta.

Jako autoryzowany przedstawiciel firmy TORELL zapewniamy właściwą obsługę wszelkich urządzeń marki SHARP,

Serwisujemy oraz naprawiamy:

  • kserokopiarki RICOH, CANON, PANASONIC,
  • drukarki laserowe HP, LEXMARK, KYOCERA-MITA, PANASONIC, XEROX

Oferujemy możliwość zakupu w nasze firmie materiałów eksploatacyjnych do niemal wszystkich modeli kopiarek oraz drukarek laserowych.

Zajmujemy się doradztwem i handlem w zakresie rozwiązań i obiegu dokumentów.

Rzetelność oraz wysoka jakość oferowanych usług wyróżnia nas z pośród innych firm.
Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Serwis i naprawa kserokopiarek oraz drukarek las. - galeria
Serwis i naprawa kserokopiarek oraz drukarek las. Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Medycyna pracy i obsługa firm - Gdańsk   Następna usługa: Zadbamy o odpowiedni wizerunek Twojej firmy