favore.pl
Favore.plUsługiUsługi dla firmy i biuraUsługi pozostałe

Serwis sprzętu biurowego

Nieprzewidziane usterki techniczne dezorganizują Twoją pracę? Jeśli nie chcesz tracić czasu i pieniędzy z powodu awarii faksu lub komputera, miej zawsze pod ręką oferty serwisu urządzeń biurowych. Fachowcy szybko rozwiążą każdy problem techniczny w Twoim biurze. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Drukarka w Twojej firmie ciągle się psuje? Masz problem z komputerami? A może chcesz naprawić faks? O usuwanie usterek w Twojej firmie zadbają nasi specjaliści w dziedzinie serwisu sprzętu biurowego – zaufaj im, to prawdziwi fachowcy!

Opisz dokładnie: serwis jakiego sprzętu Cię interesuje, termin wykonania, przyczyna usterki itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 9  

Jak dbać o sprzęt biurowy, by został z nami jak najdłużej?

Bardzo ważnym elementem każdej firmy jest sprzęt biurowy, jaki wykorzystuje każdego dnia. Składają się na niego takie urządzenia jak: kserokopiarki, drukarki czy komputery. Ich żywotność zależy od sposobu eksploatacji, a także pielęgnacji. Jak chronić sprzęt, aby móc korzystać z niego przez długie lata?

Używanie sprzętu biurowego zgodnie z przeznaczeniem i zasadami

Każdy sprzęt w biurze powinien być wykorzystywany zgodnie z jego celem zakupu. Inne cele będą sprawiać, że zużyje się on szybciej. Powinien też znajdować się w miejscu, które nie narazi go na uszkodzenia mechaniczne oraz inne czynniki negatywnie na niego działające. W przypadku urządzeń drukujących, powinniśmy starać się zapewnić im oryginalne tusze i tonery, bądź zamienniki, które pochodzą od znanego producenta. Żadna awaria sprzętu nie powinna być usuwana na własną rękę. Może to jedynie pogłębić problem i nieodwracalnie zaburzyć jego funkcjonowanie.

Aktualizacja oprogramowania sprzętu biurowego

Choć ta opcja jest często pomijana ze względu na czas jej trwania, jest niesamowicie istotna. Aktualizacja oprogramowania zapewni nam większą ochronę przetwarzania danych. Szczególnie istotna jest aktualizacja oprogramowania antywirusowego, które nie pozwoli przeniknąć szkodliwym programom do naszego sprzętu i tym samym- zapobiegnie jego tymczasowemu lub trwałemu uszkodzeniu.

Higieniczne środowisko pracy urządzeń biurowych

Jeśli chcesz zapewnić czystość pracy urządzeniom biurowym, stosuj również następujące wskazówki:

- Przechowywanie urządzeń w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła.

- Przecieranie sprzętu suchą ściereczką z płynem antystatycznym.

- Używanie spężonego powietrza do czyszczenia trudno dostępnych miejsc.

- Używanie listew antyprzepięciowych,

- Ostrożne odsłanianie poszczególnych obszarów urządzenia (nigdy nie rób tego samodzielnie).

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację