Biuro Windykacji  - WSZYSTKIM ZAJMIEMY SIĘ SAMI!!!!

Biuro Windykacji - WSZYSTKIM ZAJMIEMY SIĘ SAMI!!!! nr 6899

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Kontakt
Karell - Biuro Windykacji
Wyślij e-mail
tel: 501 123631
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Karell - Biuro Windykacji ma przyjemność zaoferować Państwu współprace w zakresie odzyskiwania Państwa wierzytelności wynikających z nieuregulowanych faktur, not odsetkowych, posiadanych tytułów wykonawczych jak i monitoringu finansowego dłużników.

Oferta nie przypadkowo kierowana jest właśnie do Państwa. Dobór solidnej firmy windykacyjnej może być lekarstwem na problemy finansowe w Waszej firmie i mam nadzieję, że po zapoznaniu się z tą, że ofertą przyspieszy to Państwa decyzje.

Działania Karell - Biuro Windykacji charakteryzują się dużą elastycznością w profilu i sposobie świadczonych usług. Każdą sprawę traktujemy w sposób indywidualny wybierając najskuteczniejszy i najszybszy model działania gwarantujący w 75% pomyślne zakończenie procesu windykacji.

Zdając sobie sprawę, iż cześć dłużników teoretyczni nie posiada środków by uregulować zobowiązania finansowe względem wierzyciela, firma Nasza w każdym przypadku przeprowadza czynności zmierzające do ustalenia i wskazania majątku dłużnika a następnie poprzez postępowanie polubowne (bezpośredni kontakt z dłużnikiem) czy też postępowanie egzekucyjne w kancelariach komorniczych przystępuję do działań mających na celu redukcje zadłużenia względem wierzyciela.
Karell - Biuro Windykacji nie pobiera zaliczek.
Wszelkie czynności związane z procesem windykacji podejmujemy na własny koszt (z wyłączeniem informacji) i własne ryzyko a wynagrodzenie stanowi umowny procent od każdej zwindykowanej sumy, która znajdzie się na koncie wierzyciela.

Proponując Państwu współpracę podpieram się Naszym doświadczeniem, solidnością i konsekwencją w sposobie działania.

Wystarczy Nam tylko wezwanie do zapłaty a reszta zajmiemy się sami.
Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Biuro Windykacji - WSZYSTKIM ZAJMIEMY SIĘ SAMI!!!! - galeria
Biuro Windykacji - WSZYSTKIM ZAJMIEMY SIĘ SAMI!!!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Z. U. P ALWI Wiesław Wnuk Grafika Nagrobna Kliparty   Następna usługa: Labolatorium - precyzyjne wyniki badań! Lublin