favore.pl
Favore.plUsługiUsługi finansowe i prawneUsługi prawne

Dochodzenie wierzytelności, windykacja długów

Masz problem z odzyskaniem wierzytelności, chcesz zabezpieczyć się przed opornymi dłużnikami? Tu znajdziesz usługi firm zajmujących się wywiadem gospodarczym i dochodzeniem wierzytelności oraz badaniem wiarygodności potencjalnych kontrahentów, abyś mógł prowadzić bezpieczne interesy. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
  • Prawne
  • Dochodzenie wierzytelności (604)
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Nie wiesz jak odzyskać długi? Szukasz firmy, która zajmuje się dochodzeniem wierzytelności? Skuteczną windykację zaproponują Ci nasi specjaliści – odzyskają każdą kwotę od nawet najtrudniejszych dłużników!

Opisz dokładnie, jaką kwotę chcesz odzyskać, w jaki sposób, termin itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 21  

Uprawnienia właściciela auta po stłuczce - Nawet niegroźna kolizja samochodowa wiąże się z dużym zdenerwowaniem. Jeżeli stłuczka nastąpiła nie z naszej winy czujemy się pewniejsi. Mamy świadomość, że za szkodę zwróci nam ubezpieczyciel. Zgłaszamy szkodę i umawiamy się z rzeczoznawcą na wycenę uszkodzeń. Rzeczoznawcy samochodowi z reguły szybko wykonują powierzone im zadania. Trzeba zachować spokój i czekać na odpowiedź zakładu ubezpieczeń. Do tej chwili zdaje, że sprawa jest w porządku. Niestety jest to tylko pozór, po którym następuje tym większy stres od tego w momencie wypadku. Dochodzenie wierzytelności nie jest bowiem takie łatwe. Często zdarza się tak, że wypłacone odszkodowanie nie wystarczy naprawy samochodu. Zestresowani idziemy więc do zakładu ubezpieczeń po odpowiedzi na pytania. Niestety na miejscu ujawnia się szereg problemów. Niska wiedza na temat dostępnych kierowcom praw powoduje, że przeważnie składamy rezygnację z dalszych procedur. Tak być nie powinno. W wypadku naprawy likwidowanej z ubezpieczenia OC winnego biuro ubezpieczeniowe jest zobligowany do wypłaty odszkodowania pozwalającego na doprowadzenie auta do stanu sprzed zdarzenia. Nie wolno stosować elementów zamiennych lub używanych. Biuro ubezpieczeń nie może także uzależniać wypłaty zadośćuczynienia od przedstawienia faktury od mechanika.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację