Ochrona fizyczna obiektu KOMPLEKSOWO!!!!!!!

Ochrona fizyczna obiektu KOMPLEKSOWO!!!!!!! nr 7237

Lokalizacja: Opole (woj. opolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Gwarant Agencja Ochrony i Detektywistyki Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. J. Cygana 2
45-131 Opole

tel: 77 4432300
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI


Gwarant Agencja Ochrony i Detektywistyki


Ochrona fizyczna obiektu


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie ochrony obiektów wielkopowierzchniowych, o zróżnicowanej specyfice działalności. Stosując nowoczesne formy ochrony jesteśmy w stanie zaspokoić Państwa potrzeby dotyczące ochrony mienia Państwa firmy.
Skuteczność naszych działań zawdzięczamy wykwalifikowanej kadrze kierowniczej, odpowiednio przeszkolonym i predysponowanym pracownikom ochrony oraz dużemu potencjałowi technicznemu, który wspomaga nasze działania.
Jesteśmy rzetelnym partnerem dbającym o bezpieczeństwo naszych klientów.
       
Celem Ochrony jest zabezpieczenie powierzonego mienia przed kradzieżą, dewastacją, pożarem i innymi zagrożeniami stosując zintegrowany system ochrony. Pracownicy ochrony zabezpieczać będą mienie poprzez ciągłą aktywną obecność na terenie obiektu, w czasie przyjętym pod ochronę i natychmiast będą powiadamiać odpowiednie służby tj. Policję, Straż Pożarną, Pogotowie ratunkowe oraz przedstawiciela Zleceniodawcy - w zależności od zaistniałej sytuacji.
W ramach proponowanego systemu ochrony, w celu właściwego jego funkcjonowania oraz zapewnienia pełnego dwustronnego przepływu informacji, w strukturach organizacyjnych „Gwarant” Sp. z o.o., na każdym ochranianym obiekcie wyznaczony jest KOORDYNATOR OCHRONY. Jest nim jeden  z pracowników ochrony, specjalnie do tego celu przygotowany.  Tak jak pozostali pracownicy pełni on obowiązki pracownika ochrony. Do jego dodatkowych zadań należy m. in. opracowanie grafiku służby, comiesięczny udział w odprawach służbowych organizowanych w centrali firmy, szkolenie podległych sobie pracowników. Ponadto do jego podstawowych zadań należy utrzymywanie stałego i bezpośredniego kontaktu z osobą ze strony Zleceniodawcy odpowiedzialną za ochronę.


Zadania szczegółowe pracowników ochrony (różne w zależności od rodzaju obiektu):

Kontrola ruchu osobowego.
Kontrola ruchu towarowego.
Systematyczne dokonywanie obchodów w celu właściwej ochrony obiektu i mienia.
Fizyczne zabezpieczenie ochranianego obiektu przed przedostaniem się osób nieupoważnionych na teren obiektu.
Sprawdzenie stanu wszelkich zamknięć, zabezpieczeń i plomb.
Sprawdzenie stanu ogrodzenia i oświetlenia.
Zgłaszanie kierownictwu chronionego obiektu braków odnośnie stanu ogrodzenia, oświetlenia itp.
Wykonanie obchodów na zewnątrz obiektu – w ramach ciągłego kontrolowania obiektu – z częstotliwością ustaloną ze Zleceniodawcą.
Zapobieganie próbom kradzieży, natychmiastowe działanie w celu jej udaremnienia i natychmiastowe zawiadamianie Policji.
W przypadku wystąpienia pożaru natychmiastowe zawiadomienie Straży Pożarnej, Policji, przełożonego i kierownictwa strzeżonego obiektu oraz postępowanie zmierzające do opanowania ognia wykorzystując dostępny sprzęt i zabezpieczenia obiektu przed kradzieżą.
Prowadzenie właściwej dokumentacji związanej z ochroną obiektu i mienia,
Wykonywanie innych dodatkowych zadań powierzonych przez Zleceniodawcę.

System  kontroli  ochrony – SEVEN GUARD

W celu poprawy jakości wykonywanej usługi ochrony proponujemy instalację systemu umożliwiającego kontrolę regularności dokonywanych patroli po terenie zakładu .

System kontroli jest wiarygodnym narzędziem pozwalającym pracownikowi ochrony rzetelnie realizować powierzone obowiązki oraz obiektywną, szybką  i skuteczną metodą nadzorowania pracy osób zobowiązanych do przebywania w wyznaczonych miejscach w określonym czasie.

Proponujemy zainstalowanie w newralgicznych miejscach budowy punktów kontroli, które pracownik ochrony będzie musiał „odczytać” elektronicznym piórem. Czynność ta będzie dokonywana z określoną częstotliwością, zapewniającą pełny dozór mienia zlokalizowanego na terenie zakładu.

Osoba nadzorująca (Zleceniodawca) ma możliwość przeglądania danych, archiwizacji, drukowania raportów oraz automatycznej analizy w oparciu o plany tras, używając dostarczonego oprogramowania jak również w oparciu o własne programy.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Ochrona fizyczna obiektu KOMPLEKSOWO!!!!!!! - galeria
Ochrona fizyczna obiektu KOMPLEKSOWO!!!!!!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Usługi doradcze dla przedsiębiorców   Następna usługa: Profesjonalne doradztwo prawne i podatkowe