Konferencje, kongresy, wyjazdy motywacyjne, imprezy

Konferencje, kongresy, wyjazdy motywacyjne, imprezy nr 7415

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Nobell Congressing Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Wilcza 54a lok.1
00-679 Warszawa

tel: 22 6216737
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Kim jesteśmyNobell Congressing - konferencje, spotkania, imprezy

Jesteśmy zespołem młodych
profesjonalistów w dziedzinie turystyki biznesowej, marketingu i zarządzania. Doświadczenia zdobywaliśmy w dużych polskich biurach  podróży, hotelach  i międzynarodowych korporacjach. Od kilku lat rozwijamy nasz wspólny projekt -  wprowadzanie światowych praktyk i nowoczesnych technologii na polski rynek spotkań. Poza osobami zatrudnionymi na stałe w firmie, ściśle współpracujemy z  ekspertami i sprawdzonymi  firmami z zewnątrz. 

Dlaczego najlepsi:

Specjalizacja  
Organizacja spotkań jest naszym jedynym  zajęciem. Mamy czas, doświadczenie i umiejętności by poświęcić się tylko twojemu projektowi.

Nowatorskie podejście.
Jesteśmy prekursorem congressingu w Polsce. Zgodnie z jego ideą dopasowujemy plan każdego spotkania do strategicznych celów i indywidualnych potrzeb klienta. Mamy świeże nowatorskie pomysły. 

Unikalna procedura wyboru obiektów konferencyjnych.
Osobiście odwiedziliśmy większość najważniejszych obiektów konferencyjnych i hoteli w Polsce. Byliśmy w każdym miejscu, które proponujemy. Nie marnujemy twojego czasu na odwiedzanie miejsc, o których wiemy, że nie spełnią założeń i oczekiwań. 

Niezależność 
Nie należymy do sieci hotelowej, nie jesteśmy  powiązani z żadnym obiektem ani firmą. Jesteśmy całkowicie obiektywni i niezależni. Działamy bez konfliktów interesów. Obiektywnie oferujemy najlepsze rozwiązania.

Przewaga technologiczna
Stosujemy najnowocześniejsze i najefektywniejsze rozwiązania techniczne. Dzięki temu oszczędzamy Twój czas i pieniądze na każdym etapie projektu od rejestracji uczestników do rozliczenia imprezy. 


Indywidualne wsparcie

Jedna osoba kieruje Twoim projektem od złożenia oferty do opracowania podsumowania. Jest zawsze do Twojej dyspozycji. Osobiście czuwa nad wprowadzeniem przyjętego programu w życie. Dba o to, żeby wszystko przebiegało sprawnie i bezpiecznie.

Uznanie na rynku
Należymy do największego stowarzyszenia branżowego w Polsce. Posiadamy rekomendacje Polish Convention Bureau.
Konferencje i kongresy

konferencjaSpokojny przebieg sesji, pachnąca kawa w przerwie, niezapomniane wieczory i wygodny nocleg. Tego oczekują uczestnicy każdej konferencji. 

Zadowolenie uczestników i realizacja wszystkich celów w ramach budżetu, to marzenie wszystkich organizatorów. 

Spełnienie oczekiwań uczestników i  organizatorów jest możliwe tylko dzięki precyzyjnemu planowaniu, miesiącom przygotowań i dopilnowaniu tysiąca szczegółów. Wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia.  

Zorganizowaliśmy już dziesiątki konferencji różnych typów i rozmiarów w każdym zakątku Polski. Zajmujemy się wszystkimi szczegółami, żeby nasi klienci mogli skoncentrować się na swojej pracy.
 
Powierzając nam swój projekt:
- zapewnisz sobie spokój
- oszczędzisz czas i pieniądze
- zredukujesz ryzyko
Usługi w zakresie organizacji konferencji

hotele, sale konferencyjne  Planowanie strategiczne
 Opracowanie programu
Obiekty i sale konferencyjne 
 Zaproszenia i rejestracja 
Zakwaterowanie
Transport drogowy i lotniczy
Catering
Recepcja i sekretariat
 Materiały konferencyjne 
 Scenografia i dekoracje 
 Obsługa techniczna 
 AV, światło, dźwięk
 Tłumaczenia
Fotografia, filmowanie
 Ochrona i hostessy
Wstawki i prezenty
Imprezy towarzyszące
Obsługa  wystaw
Zarządzanie na miejscu
Kontrola budżetu 
Wyjazdy motywacyjne i integracyjne

koncertWzrost efektywności to wyzwanie, przed którym stają dziś wszystkie
firmy. Badania pokazują, że największym motywatorem w świecie współczesnych korporacji jest... praca zespołowa. Poczucie jedności niweluje potrzebę dodatkowej gratyfikacji i, w trudnych czasach, pozwala zaoszczędzić znaczne sumy.

Właściwie zorganizowane spotkanie integracyjne jest narzędziem, które polepsza komunikację wewnątrz firmy, zwiększa lojalność i efektywność pracowników i partnerów. Pomaga w tworzeniu dynamicznej atmosfery, która inspiruje, motywuje i energetyzuje firmę. 

Wybierając nasze usługi zapewnisz swoim pracownikom doświadczenia przekraczające ich najśmielsze oczekiwania. Pokażesz, że dostrzegasz i cenisz ich ciężką pracę i poświęcenie.
Usługi w zakresie wyjazdów motywacyjnych

hotele, sale konferencyjne  Opracowanie założeń i scenariusza
Wybór miejsca programu
 Transport, noclegi i wyżywienie
Obsługa logistyczna i  techniczna
 Foto i video
 Ochrona
 Osobisty nadzór
 ...i wszystkie inne
Imprezy specjalne

koncertPo całym dniu wypełnionym zajęciami przychodzi czas na relaks. Uroczysta kolacja połączona z programem rozrywkowym i artystycznym (występem gwiazdy, koncertem zespołu) - to przepis na udane zakończenie spotkania. Od doboru odpowiedniego programu, miejsca, menu, oświetlenia, dekoracji i wielu innych detali zależy ostateczny sukces. Wymaga to połączenia wiedzy i doświadczenia  z wielu dziedzin: logistyki, akustyki, sztuki i  gastronomii.... 
Skorzystaj z naszej oferty. Zorganizowaliśmy dziesiątki niezapomnianych imprez
 
Usługi w zakresie organizacji imprez:

hotele, sale konferencyjne  Opracowanie programu
Wybór i wynajem miejsca
 Dekoracje i scenografia
Program artystyczno-rozrywkowy
 Menu i catering
 Światło i dźwięk
 Foto i video
Zaproszenia
i cała reszta...


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Konferencje, kongresy, wyjazdy motywacyjne, imprezy - galeria
Konferencje, kongresy, wyjazdy motywacyjne, imprezy Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: JĘZYK duński - korepetycje WARSZAWA tlumaczenia   Następna usługa: Język francuski KOREPETYCJE Warszawa