favore.pl
BIZNES PLANY Profesjonalnie!!!!!!

BIZNES PLANY Profesjonalnie!!!!!! nr 7485

Lokalizacja: Sopot (woj. pomorskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
3City Consulting
Wyślij e-mail
Al. Niepodległości 606/610
81-879 Sopot

tel: 58 741891058 7418910
tel: 602 731721 602 731721
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

3City Consulting

BIZNES PLANY


"Biznes plan jest koncepcją działania opartą o realistyczną ocenę dotychczasowych wyników, potencjału przedsiębiorstwa, warunków konkurencji oraz tendencji rozwojowych rynku i postępu techniczno organizacyjnego, mającą przyczynić się do wzrostu jego wartości rynkowej. Biznes plan określa zadania, środki oraz niezbędne sposoby działania zwiększające wartość rynkową przedsiębiorstwa."
                                                                             Prof. Jan W. Bossak

Funkcje i cele
Biznes plan jest zestawem dokumentów (analiz i programów), w których na podstawie oceny sytuacji strategicznej firmy oraz danych historycznych zawarta jest projekcja celów firmy i sposobów ich osiągania, przy uwzględnieniu wszystkich istniejących uwarunkowań natury finansowej, rynkowej, marketingowej, organizacyjnej, kadrowej i technologicznej.


Biznes plan pełni dwie podstawowe funkcje:

 • funkcję wewnętrzną (wykorzystywany jest jako wewnętrzny dokumentplanistyczny, niezbędny do prawidłowego zarządzania przedsiębiorstwem)
 • funkcję zewnętrzną (ma podstawowe znaczenie dla uatrakcyjnienia przedsiębiorstwa w oczach potencjalnych inwestorów i pozyskiwania zewnętrznych środków dla finansowania założonych przedsięwzięć)

Dla potencjalnego inwestora, bądź banku, biznes plan jest pierwszym, a często jedynym pisemnym dokumentem wspierającym propozycję finansowania. Z tego też powodu, opis danego projektu musi być sprecyzowany w sposób przekonywujący, a przede wszystkim konkretny i jasny. Powinien eksponować silne strony przedsięwzięcia oraz ukazywać jego słabe strony wraz z propozycjami środków zaradczych. Powinien przedstawiać stan bieżący, istniejące potrzeby oraz przyszłe perspektywy i zamierzenia.

Profesjonalny biznes plan powinien być przygotowany w taki sposób, aby na jego podstawie bank lub inwestor zewnętrzny uzyskał konkretny i wyczerpujący obraz planowanego przedsięwzięcia i spodziewanych efektów jego realizacji.

Nasza oferta
Jedną z podstawowych usług, jaką chcemy Państwu zaoferować, jest opracowanie profesjonalnego biznes planu, zgodnego ze standardami wymaganymi przez banki, zawierającego m.in. następujące elementy:

 • charakterystyka przedsiębiorstwa
 • ocena jakości kadry i organizacji przedsiębiorstwa
 • analiza otoczenia strategicznego
 • analiza tendencji rozwojowych, możliwości i zagrożeń
 • analiza zdolności konkurencyjnych
 • analiza rynku
 • plan finansowy
 • projekcje marketingowe
 • analizy ekonomiczne i finansowe
 • analizy wskaźnikowe wraz z wykresami

Firma
Początek naszej działalności datuje się na 1996 rok. Świadczymy usługi w zakresie szeroko rozumianego doradztwa ekonomiczno - finansowego oraz w zakresie organizacji i zarządzania. Posiadamy solidne przygotowanie merytoryczne oraz doświadczenie zawodowe zdobyte m.in. w znanych instytucjach finansowych. Naszą specjalnością jest opracowywanie profesjonalnych biznes planów i analiz finansowych oraz świadczenie usług doradczych w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwami i projektami.

Opieramy swoją działalność w głównej mierze na wysoko wykwalifikowanych specjalistach i osobach współpracujących, zatrudnianych wyłącznie na podstawie umów cywilno prawnych. Tym samym potencjał firmy może być elastycznie dostosowywany do istniejących potrzeb. Ma to niebagatelny wpływ na możliwość minimalizowania kosztów własnych, a co za tym idzie, umożliwia zaoferowanie Klientom usług na najwyższym poziomie po konkurencyjnych cenach.

W Polsce działa wiele firm konsultingowych, w tym przedstawicielstwa spółek zagranicznych, których oferta skierowana jest prawie wyłącznie do największych przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych, gdyż ceny ich usług są zazwyczaj bardzo wysokie. Niejako na drugim biegunie znajdują się małe firmy doradcze z całkowicie polskim kapitałem, których działalność, poza kilkoma wyjątkami, ogranicza się do świadczenia usług doradztwa podatkowego i prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Postanowiliśmy wypełnić tą lukę, oferując szeroki wachlarz usług doradczych dla małych oraz średnich firm i przedsiębiorstw, których cena jest adekwatna do możliwości finansowych naszych klientów.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
3City Consulting
Wyślij e-mail
Al. Niepodległości 606/610
81-879 Sopot

tel: 58 741891058 7418910
tel: 602 731721 602 731721
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
brak opinii neutralnych - pokaż wszystkie opinie
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
BIZNES PLANY Profesjonalnie!!!!!! - galeria
BIZNES PLANY Profesjonalnie!!!!!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: FUZJE I PRZEJĘCIA, WYKUP PRZEDSIĘBIORSTW!!!!!!!!   Następna usługa: ANALIZY FINANSOWE Cyfrowy obraz rzeczywistości!!!