favore.pl
Badania kierowców kat A, B, T  -  wymiana prawa jazdy i do pkk

Badania kierowców kat A, B, T - wymiana prawa jazdy i do pkk nr 77820

Lokalizacja: Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Pabianice (woj. łódzkie)Więcej: budynek przy przystanku autobusowym, Julianowska 7a, wejscie z tyłu za Żabką

INFORMACJE
Cena
200 / sztuka
Użytkownik
Praktyka-Lekarska ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Adam
Adam Grzywiński Indywidualna Praktyka Lekarska
Wyślij e-mail
Julianowska 7a
91-473 Łódź

tel: 609 952940609 952940
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-21:00
OPIS USŁUGI

Oferuję badania kierowców - badania na prawo jazdy kategorii A, B i T nie wykorzystywane zawodowo. Badanie kierowcy z wydaniem orzeczenia lekarskiego jest niezbędne przed wygenerowaniem profilu kandydata na kierowcę i zapisaniem się na kurs szkole nauki jazdy. Tak samo kierowcy, którym kończy się ważność dokumentu - prawa jazdy muszą wykonać tego typu badania aby przedłużyć terminowe prawo jazdy. Obecnie wszystkie prawa jazdy wydawane są na czas określony. Krótszą ważność prawa jazdy mają kierowcy z chorobami, mogącymi wpływać na zdolność prowadzenia pojazdu, na przykład z cukrzycą, padaczką lub wadą wzroku wymagającą noszenia okularów lub soczewek. Wymiana prawa jazdy jest wówczas obowiązkowa co 5 lat. Cena badania do prawa jazdy jest uregulowana urzędowo i wynosi 200 złotych.

https://lekarz-wizyty.pl/BADANIA-KIEROWCOW-PRAWO-JAZDY

Dokonuję wpisu do książeczki sanitarno-epidemiologicznej popularnie zwanej książeczką zdrowia, sanitarną lub epidemiologiczną. Książeczka zdrowia funkcjonuje nadal, choć formalnie została zastąpiona przez orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych, które koniecznie należy otrzymać od lekarza. Orzeczenie sanitarne jest wymagane u osób pracujących przy żywności, z dziećmi poniżej 6 roku życia, w szpitalach lub miejscach, gdzie przebywa dużo ludzi.

https://lekarz-wizyty.pl/KSIAZECZKA-ZDROWIA

Osoby, wezwanym przez organ uprawniony, czyli sąd, prokuraturę, policję, a którym termin przesłuchania wypada w trakcie choroby mogą uzyskać zaświadczenie lekarza sądowego. Zaświadczenie takie potwierdza niezdolność do stawienia się na przesłuchanie z powodu stanu zdrowia. Przed wizytą u lekarza sądowego należy zgłosić się do lekarza prowadzącego leczenie po zwolnienie lekarskie

https://lekarz-wizyty.pl/LEKARZ-SADOWY

Zapraszam do kontaktu pacjentów szukających szybko lekarza internisty. Przyjmuję w Centrum Medycznym Lidermed w Łodzi przy ulicy Julianowskiej 7a.

https://lekarz-wizyty.pl/GABINET

 

Serdecznie zapraszam na stronę:

https://lekarz-wizyty.plZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Wejście - Badania kierowców kat A, B, T - wymiana prawa jazdy i do pkk
Badania kierowców kat A, B, T - wymiana prawa jazdy i do pkk Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 32)
Poprzednia usługa: Budowa domów solidnie, długoletnie doświadcze   Następna usługa: Adres i siedziba firmy