favore.pl
Chcesz skonsultować się z lekarzem internistą? Niepokoją Cię dokuczliwe objawy ze strony układu pokarmowego, moczowego, problemy z oddychaniem lub krążeniem? Usługi lekarzy zajmujących się chorobami wewnętrznymi znajdziesz właśnie tutaj. Skorzystaj by umówić się na wizytę w dogodnym terminie. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Potrzebujesz zaświadczenia lub recepty? Masz problemy z żołądkiem? A może odczuwasz dolegliwości ze strony układu oddechowego lub moczowego? Choroby wewnętrzne zdiagnozuje i wyleczy lekarz internista – najlepszych zebraliśmy tutaj!

Opisz dokładnie, w jakim celu chcesz spotkać się z internistą, oczekiwany termin itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

Czym zajmują się interniści?

Internista zajmuje się dziedziną medycyny lekarskiej, obejmującą leczenie chorób narządów wewnętrznych. Ma on za zadania wykonać diagnostykę oraz kontrolę naszego ogólnego stanu zdrowia. Internista to specjalista od objawów chorób wewnętrznych. Posiada szeroką wiedzę z zakresu filologii człowieka, dlatego dokładnie zna cały nasz organizm oraz potrafi szybko dotrzeć do przyczyny problemu.

Interna to dziedzina medycyny, która skupia się na schorzeniach występujących w każdym układzie w naszym organizmie. Oprócz tego zajmuje się również badaniem chorób alergicznych oraz reumatycznych, a także zaburzeń endokrynologicznych. Internista dokładnie bada swojego pacjenta, stawia swoją diagnozę, udziela zaleceń lekarskich, wystawia recepty lub przepisuje leki oraz co najważniejsze wypisuje on skierowania na konsultację u specjalistów. To od niego zależy czy dostaniemy takie skierowanie czy nie, dlatego powinien on przeprowadzań dokładne, precyzyjne i rzeczowe badania. Ponadto powinien on być człowiekiem empatycznym, bezinteresownym i chętnym do udzielenia pomocy. Oczywiście wszystko zależy od pacjenta na którego natrafi, ale internista powinien również być cierpliwy i otwarty, aby udało mu się bezproblemowo dojść do postawienia diagnozy przy użyciu wskazówek od pacjenta.

Należy jednak pamiętać, że internista różni się od lekarza rodzinnego. Obie dziedziny medycyny zajmują się podobnymi przypadkami, jednak różnią się zasięgiem jaki obejmują. Internista zajmuje się wyłącznie osobami dorosłymi, a lekarz rodzinny może leczyć zarówno osoby starsze jak i dzieci.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację