favore.pl
Dial  -  zaawansowane technologie  -  PROMOCJA !!!

Dial - zaawansowane technologie - PROMOCJA !!! nr 796

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
512,40 / sztuka
Kontakt
Dial
Wyślij e-mail
ul. Chłodna 22
00-891 Warszawa

tel: 22 624237222 6242372
tel: 22 654000122 6540001
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-17:00
OPIS USŁUGI

  
 
  Nasza firma jest Autoryzowanym Przedstawicielem firmy PLATAN Sp. z o.o. wiodącego na rynku krajowym producenta central telefonicznych.


Platan Sp. z o.o. powstała na skutek połączenia dwóch renomowanych polskich firm - Digitex oraz Micronet , które od lat znajdowały się w czołówce polskich producentów sprzętu telekomunikacyjnego.

W związku z naszą wieloletnią współpracą z firmą Platan mamy przyjemność przedstawić Państwu najnowocześniejsze centrale telefoniczne o bardzo zaawansowanych rozwiązaniach technicznych . Wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom oraz dążąc wciąż do zaspokajania Państwa najbardziej zindywidualizowanych potrzeb, prowadzimy kompleksową obsługę naszych klientów w zakresie doradztwa, montażu zakupionych central oraz indywidualnym projektowaniem sieci łączności.

 

MAŁE CENTRALE - dla domu i biura
 
   CENTRALA TELEFONICZNA SOLO 5
Cena od 512,40 zł brutto

Idealne rozwiązanie dla domków jednorodzinnych i małych firm. Funkcjonalność centrali oraz konkurencyjna cena czyni ją najbardziej atrakcyjną w grupie najmniejszych systemów abonenckich. Dodatkowym atutem jest estetyczna, niewielka obudowa wykonana z tworzywa ABS, dzięki której można z powodzeniem umieścić centralkę w eksponowanym miejscu biura lub mieszkania. Centrala jest dostępna w dwóch wersjach SOLO 5 (bez taryfikacji, uproszczone oprogramowanie) i SOLO 5T (z taryfikacją i programowaniem z komputera PC)

   CENTRALA TELEFONICZNA CLASSIC 12
Cena od 664,90zł brutto

Centrala doskonale sprawdzająca się w małych firmach. W zależności od potrzeb użytkownika, możemy zaoferować system w jednej z trzech wersji: STANDARD, MINI (bez taryfikacji) lub ISDN. Podobnie jak SOLO 5, posiada estetyczną obudowę z tworzywa ABS oraz szereg funkcji i usług, które ułatwią pracę każdego biura. Dodatkowe wyposażenie centrali stanowi aparat awizo DAS 12

   CENTRALA TELEFONICZNA BETA
Cena od 1366,40zł brutto

Centralka jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm. BETA zapewni firmie dostęp do najlepszych rozwiązań w zakresie organizacji łączności. Modułowa budowa, elastyczne oprogramowanie pozwolą dostosować system do aktualnych potrzeb użytkownika. Pomimo tego, że BETA jest centralą małej pojemności, jej funkcjonalność można porównać do dużych cyfrowych systemów telekomunikacyjnych.


CENTRALE DLA ROZWIJAJĄCYCH SIĘ FIRM
 
   CYFROWA CENTRALA TELEFONICZNA SIGMA
Cena od 3342,80zł brutto

SIGMA jest nowoczesną cyfrową centralą telefoniczną przeznaczoną dla małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), zainteresowanych zaawansowanymi systemami telekomunikacyjnymi, wykorzystującymi korzyści płynące z integracji z sieciami komputerowymi i dodatkowym oprogramowaniem.
   Centrala wyróżniona Certyfikatem Telekomunikacyjnym WPROST 2004

Centrala nagrodzona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Łączności Intertelecom 2004  


   CYFROWA CENTRALA TELEFONICZNA DELTA
Cena od 14884,00zł brutto

DELTA- centrala o elastycznej konfiguracji, szerokiej gamie funkcji i usług oraz rozbudowanym systemie komunikatów słownych. Modułowa budowa DELTY umożliwia prostą rozbudowę poprzez dodanie pakietów funkcyjnych oraz paneli rozszerzeń obudowy. Zaletą centrali jest system uniwersalnych gniazd (slotów), który pozwala na zastosowanie dowolnej ilości poszczególnych typów wyposażeń.
 Centrala nagrodzona
Laurem INFOTELA 2002  


   CYFROWA CENTRALA TELEFONICZNA OPTIMA
Cena od 7027,20zł brutto

Abonencka cyfrowa centrala telefoniczna Platan OPTIMA jest kontynuacją doskonale przyjętej przez rynek centrali Sigma. Charakteryzuje ją otwartość na współpracę z oprogramowaniem i urządzeniami zewnętrznymi, sprawna i skuteczna komunikacja oraz zastosowanie najnowszych światowych technologii. Optima adresowana jest do firm i instytucji liczących od kilkudziesięciu do ponad 100 użytkowników. Oferuje nowoczesną komunikację telefoniczną i ułatwia sprawną obsługę klientów, dzięki takim możliwościom jak: zintegrowana wewnętrzna Poczta Głosowa, wielopoziomowy system zapowiedzi - Infolinie oraz system Platan CTI, a także możliwość stosowania wielu modeli telefonów, w tym cyfrowych aparatów systemowych. Jest optymalnym wyborem dla odbiorców poszukujących niedrogich, a komfortowych i technicznie zaawansowanych rozwiązań.  Nagrody i wyróznienia:

  
Laur INFOTELA 2005 Złoty Medal Intertelecom 2005 Złote Anteny 2006 - wyróżnienieZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INFORMACJE
Cena
512,40 / sztuka
Kontakt
Dial
Wyślij e-mail
ul. Chłodna 22
00-891 Warszawa

tel: 22 624237222 6242372
tel: 22 654000122 6540001
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-17:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU dial
Dial - zaawansowane technologie - PROMOCJA !!! - galeria
Dial - zaawansowane technologie - PROMOCJA !!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Przychodnia Weterynaryjna - psy i koty, zapraszamy!   Następna usługa: Ośrodek Szkolenia Kierowców AutoVIP - Wrocław