favore.pl
Kody kreskowe - oprogramowanie, druk, czytniki!

Kody kreskowe - oprogramowanie, druk, czytniki! nr 7986

Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 14A, 02-676Warszawa.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Systemy Automatycznej Identyfikacji "SAI" s.c.
Wyślij e-mail
ul. Sosnowa 94/98
97-200 Tomaszów Mazowiecki

tel: 044 724 74 79044 724 74 79
fax: 044 724 95 54
http://www.sai.com.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
OPIS USŁUGI
Firma Systemy Automatycznej Identyfikacjisaipowstała w 1993 roku. Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem systemów automatycznej identyfikacji opartych o kody kreskowe. Jesteśmy jedną z pierwszych firm na rynku Polskim zajmujących się tą tematyką. Firma nasza jest dystrybutorem w Polsce firm: Wyślij e-mail , Wyślij e-mail .
Wyślij e-mail Wyślij e-mail

  Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia nam opracowywanie projektów systemów z całkowitym dopasowaniem ich do indywidualnych potrzeb Klienta. Zapewniamy tworzenie oprogramowania w pełnym cyklu produkcyjnym: analizę, projekt, implementację, wdrożenie oraz serwis wraz z dodatkowymi konsultacjami oraz doborem i dostarczeniem odpowiedniego sprzętu. Dysponujemy doświadczonym zespołem pracowników i magazynem części zamiennych. W naszej Wyślij e-mail znajdą Państwo pełną gamę produktów i rozwiązań związanych z techniką kodów kreskowych: Wyślij e-mail , Wyślij e-mail i Wyślij e-mail oraz Wyślij e-mail związane z technologią druku termotransferowego i termicznego. Szeroka gama zróżnicowanych pod względem możliwości i ceny produktów zapewnia kompleksowe zaspokojenie potrzeb zarówno dużych jaki średnich firm. Zapewniamy naszym klientom terminowość (ciągłość) dostaw materiałów eksploatacyjnych.

  Profesjonalne świadczenie usług sprawiło, że zaufało nam już wiele poważnych przedsiębiorstw, które nadal podtrzymują z nami współpracę.

  

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INFORMACJE
Kontakt
Systemy Automatycznej Identyfikacji "SAI" s.c.
Wyślij e-mail
ul. Sosnowa 94/98
97-200 Tomaszów Mazowiecki

tel: 044 724 74 79044 724 74 79
fax: 044 724 95 54
http://www.sai.com.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU sai
Kody kreskowe - oprogramowanie, druk, czytniki! - galeria
Kody kreskowe - oprogramowanie, druk, czytniki! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: Skanowanie, odbitki analogowe PERFEKCYJNIE   Następna usługa: Elektroniczna archiwizacja dokumentów, skanowanie