Konsulting IT, konsultacje ergonomii, outsourcing

Konsulting IT, konsultacje ergonomii, outsourcing nr 8024

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Caltha - Gajda, Krzewski, Mach, Potempski - Sp. J.
Wyślij e-mail
Kukułki 2
02-807 Warszawa

tel: 22 6432020
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

- specjalizuje się w działaniach z zakresu technologii internetowych. Staramy się zajmować problemami trudnymi i niesztampowymi. Poszukujemy najlepszych rozwiązań postawionych przed nami problemów i staramy się wykorzystać jak najpełniej naszą wiedzę z zakresu systemów informacyjnych. W ramach naszej działalności oferujemy następujące usługi:

analiza systemowa i systemowo-biznesowa (konsulting IT)

Każdy nasz projekt zaczyna się od przeanalizowania sytuacji w organizacji, dla której pracujemy. Nie wstydzimy się powiedzieć, że ten etap bywa czasem ostatnim etapem projektu - czasem ryzyko związane z realizacją systemu przewyższa spodziewane korzyści.

konsultacje z zakresu ergonomii (usability) i dostępności (accessibility)

Tematy wygody, ergonomii użycia oraz dostępności interfejsów WWW, nie dotarły jeszcze do naszego kraju, jednakże idąc z duchem czasu staramy się tworzyć nasze oprogramowanie zgodnie z tymi ideami. Jednocześnie oferujemy usługę polegającą na analizie istniejących interfejsów aplikacji i stron WWW, pod kątem poprawy ich parametrów, takich jak:

  • ergonomia - w tym czytelność, możliwości nawigacji i architektura informacyjna serwisu
  • dostępność - w tym możliwości odczytu stron na urządzeniach Braile'a, lub czytających na głos.
  • prędkość pobierania stron - w tym użycie nowoczesnych metod opisu wyglądu stron, takich jak CSS (Cascading Style Sheets - Style Kaskadowe) oraz zgodnego ze znaczeniem treści opisu stron znacznikami HTML (semantic markup).
tworzenie oprogramowania w ramach outsourcingu

Proponujemy naszym kontrahentom szeroki wachlarz usług outsourcingowych, począwszy od wynajmowania pojedynczych programistów, aż po oddanie do dyspozycji klienta całego zespołu programistycznego złożonego z analityków, programistów i kierownika projektu.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Konsulting IT, konsultacje ergonomii, outsourcing - galeria
Konsulting IT, konsultacje ergonomii, outsourcing Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: Programy za grosze! Pascal, Delphi, C++   Następna usługa: Programowanie Java, Python, C / C++, PHP, XML