Produkcja oprogramowania  -  Java, UNIX, Windows

Produkcja oprogramowania - Java, UNIX, Windows nr 8037

Lokalizacja: Stalowa Wola (woj. podkarpackie)

INFORMACJE
Kontakt
INFO-CENTRUM
Wyślij e-mail
ul. Hutnicza 10
37-450 Stalowa Wola

tel: 15 8442778
tel: 15 8447336
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
 

  • Firma INFO-CENTRUM działa od roku 1993. Od początku profil działalności firmy związany jest z dostarczaniem klientom nowoczesnych technologii informatycznych służących wsparciu procesów zarządzania. Długi jak na firmę informatyczną okres działalności pozwolił na zdobycie dużego doświadczenia i opanowanie wielu unikalnych technologii informatycznych.
  • Rozwój technologii informatycznych jest niezwykle dynamiczny, dlatego naszą główną troską jest rozwój kadry i "wchłanianie" pojawiających się ciągle nowości informatycznych tak aby można je było wdrożyć w praktyce ku zadowoleniu naszych klientów. Umiejętność wykorzystania nowych rozwiązań technicznych łączymy z pogłębianiem wiedzy z dziedziny ekonomii i zarządzania.
  • Oferta nasza kierowana jest do firm różnej wielkości. Współpracujemy z kilkoma renomowanymi dostawcami oprogramowania co pozwala dostosować proponowane rozwiązania do rzeczywistych potrzeb klienta. W większości przeprowadzonych wdrożeń wykorzystywane jest również oprogramowanie Open Source wzbogacone często specjalizowanymi modułami wykonywanymi według indywidualnych potrzeb klienta.
 

  • Produkcja oprogramowania była początkowo dla nas naturalnym uzupełnieniem integracji systemów komputerowych i usług outsourcingowych. Zdobyte doświadczenie pozwoliło na stopniowy rozwój działu produkcji oprogramowania i obecnie jest to najszybciej rozwijająca się działalność. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania aplikacyjnego na indywidualne zamówienie według dostarczonych specyfikacji lub według projektów przygotowywanych przez współpracujących z nami specjalistów różnych dziedzin. W tworzeniu oprogramowania kładziemy nacisk na zagadnienia związane z elektroniczną wymianą danych i na wykorzystanie internetu w praktycznych procedurach biznesowych.
  • Stosujemy m.in. następujące technologie i platformy programistyczne:
Systemy operacyjne UNIX (BSD, Linux, Solaris), Windows NT/2000/XP, Novell
Platformy programistyczne J2SE - Java 2 Standard Edition, J2EE - Java 2 Enterprise Edition
Języki programowania i języki skryptowe Java, ANSI C, C++, Visual Basic, SQL, PLSQL, JSP, JavaScript, PHP, Bash
Interfejsy programowe, API, pakiety, biblioteki JSP, Serwlety, EJB, JDBC, JMS, JNDI, RMI, JTA, Hibernate, Struts, Log4J, Ant, Xdoclet
Serwery aplikacyjne J2EE JBoss, Tomcat
Bazy danych PostgreSQL, MySQL, Microsoft SQLServer


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Produkcja oprogramowania - Java, UNIX, Windows - galeria
Produkcja oprogramowania - Java, UNIX, Windows Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Programista - Java, . NET C#, ASP. Net, PHP, DHTML   Następna usługa: Pisanie programów (Java, JavaScript, C / C++, C#, SQL, Android)