Piece kremacyjne  -  europejski standard

Piece kremacyjne - europejski standard nr 88203

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)Więcej: centrum wystawiennicze parku technologicznego

INFORMACJE
Cena
900 000 / sztuka Rabat 1% tylko dla klientów z Favore.pl
Użytkownik
Kontakt
Frank Goormans
Furnace Manufactur DWF Technologies
Wyślij e-mail
ul. Inżynierów 29 - centrum wystawiennicze PT
01-240 Warszawa

tel: 3904323061297
fax: 3904323061297
ze wzgledu na słabą znajomość języka preferuję pierwszy kontakt za pomocą poczty elektroniczn
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 1%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn: 08:00-20:00
wt: 08:00-20:00
śr: 08:00-20:00
cz: 08:00-20:00
pt: 08:00-18:00
sb: 10:00-14:00
pracujemy również na zyczenie u klienta, na miejscu planowanej inwestycji lub z biurem projektów
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Koncentrujemy się na projektowaniu, produkcji i instalacji urządzeń kremacyjnych. Celem dla nas jest, aby kremacje w naszych piecach kremacyjnych prowadzona była w sposób przyjazny dla środowiska i wygodny dla użytkownika urządzeń, dlatego oferujemy systemy kremacyjne o wysokim stopniu zautomatyzowania, a równocześnie dbamy o prostotę obsługi - te czynniki postawiliśmy  jako punkt wyjścia przy budowie naszego pieca kremacyjnego.

Tworząc projekty krematoriów na życzenie klienta i w miejscu instalacji, firma może zagwarantować stosowanie innowacyjnych technik. Nasz piec kremacyjny wyróżnia się  na rynku poprzez jego modułowy system operacyjny i optymalizację pod względem takiej eksploatacji urządzenia w spopielarni zwłok, aby zmniejszyć zużycie źródeł energii.

Serwis i konserwacja naszych pieców kremacyjnych są wykonywane przez odpowiedni i profesjonalny zespół, który w przypadku wystąpienia zakłóceń jest w stanie nadzorować zainstalowane urządzenie poprzez połączenie internetowe z systemem audytu kremacji SARP.

Nasze urządzenia są zainstalowane w wielu krematoriach w Szwajcarii, Danii, Francji, Hiszpanii i Włoch. W krajach tych udało się nam zainstalować więcej urządzeń niż lokalni producenci tacy jak GEM-Matthews, Coriolli, Evans, Kalfrisa. Osiągneliśmy to dzięki lepszym parametrom naszych urządzeń, ich przyjazności dla środowiska, ekonomiczności eksploatacji i wysokiej jakości wykonania, ale przede wszystkim kompetentnej obsłudze posprzedażnej. To też te dwie cechy traktujemy jako nasz atut. 

Przy eksploatacji naszych pieców kremacyjnych nie ma problemu z przekroczeniami norm emisyjnych, hałasem w czasie kremacji - typowym dla tanich pieców kremacyjnych, nieszczelnością palenisk, wysokimi kosztami eksploatacji (energochłonnością pieca kremacyjnego)  częstymi remontami i ich kosztami. Nasz piec posiada modułowy system zarządzania wykonany na licencji TABO - nie ma więc problemu z integracją naszego pieca kremacyjnego z piecami tego producenta i jego filtrami spalinowymi. 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPCJE DODATKOWE
Standardowy projekt krematorium - rysunek CAD rozwiń Cena: 12 000 zł Przykładowy projekt krematorium z uwzględnieniem dróg komunikacyjnych spopielarni zwłok, pomieszczeń kremacyjnych, pomieszczeń pomocniczych i związanych z oprawą kremacji - powierzchnia 450 m.kw., budynek jednopoziomowy z garażem.
RABATY
Rabat 1 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU DWF
neutralna
rozwiń Ostrożnie z opiniami o czeskich piecach.W Czechach są dwaj producenci pieców kremacyjnych. W Krakowie nie pracuje piec PKI Teplotechna Brno. Zawsze warto zobaczyć już pracujące piece i poznać ocenę właścicieli o ich pracy. Wystawiona 05-03-2010 21:58 przez Kindus (83.26.144.*)   Zgłoś nadużycie
piec podstawowy - Piece kremacyjne - europejski standard
Piece kremacyjne - europejski standard Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 17)
Poprzednia usługa: Korepetycje angielski Zielona Góra   Następna usługa: Sprzedam Obtaczarkę