favore.pl
Favore.plUsługiUsługi remontowo - budowlane WarszawaUsługi administracja, obsługa Warszawa

Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja, Warszawa

ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Nie wiesz, jak zwalczyć pluskwy? W Twoim domu znajdują się szkodniki? Potrzebujesz profesjonalnych usług, takich jak odszczurzanie? U nas znajdziesz ekspertów w zakresie dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji.

Opisz dokładnie jakiej usługi z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji potrzebujesz.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

1 2   z 2  

Insekty złośliwą przeszkodą podczas letniego wypoczynku - Czerwiec, lipiec i sierpień to najbardziej wyczekiwane miesiące przez większość z nas. Ten wakacyjny czas to idealna okazja do zwiedzania, odpoczynku i imprez. Może się wydawać, że nic oprócz ewentualną brzydką aurą nie może zepsuć tego najwspanialszego okresu w ciągu roku. Jednak co sezon letni uaktywnia się czynnik, który jest w stanie z powodzeniem uprzykrzyć nam życie. Chrabąszcze, komary, szerszenie, larwy oraz wszelkiego rodzaju owady z powodzeniem potrafią zepsuć nam wakacyjne wieczory. Najgorsze są wilgotne zakamarki np. w budynkach. To właśnie w takich warunkach lubią przebywać te szkodniki. Stąd też tak istotny jest proces dezynsekcji czyli zwalczania groźnych owadów (szczególnie pasożytniczych jak: muchy, komary, pchły, wszy i karaluchy), ich jaj i larw. Zarówno ze względów higienicznych, sanitarnych jak i gospodarczych. Dezynsekcję wykonuje się przez użycie środków fizycznych (ogień, para, gorące powietrze, promieniowanie ultrafioletowe), mechanicznych (wyłapywanie, oczyszczanie, trzepanie), chemicznych (środki owadobójcze) i biologicznych (zwalczanie przy użyciu innych organizmów żywych). Np. dezynsekcja lokali, choćby w przemyśle spożywczym jest obowiązkowa (rozporządzenie Ministra Zdrowia). W zależności od metody, dezynsekcja może mieć postać: chemiczną -środki od I klasy toksyczności, np. tlenki metali, preparaty szkodliwe oznaczone krzyżem św. Andrzeja, preparaty włącznie z żelowaniem; biotechnologiczną; dezynsekcja mechaniczną i fizyczną. Najpopularniejsza jest dezynsekcja opryskowa, która przeprowadzana jest z użyciem opryskiwaczy ręcznych, elektronicznych, spalinowych. Produkty dezynsekcyjne (biobójcze) oraz metodę dezynsekcji dobiera się pieczołowicie do istniejącego zagrożenia czy usytuowania obiektów itp.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację