favore.pl
Favore.plUsługiUsługi remontowo - budowlaneUsługi administracja, obsługa

Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja

KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Nie wiesz, jak zwalczyć pluskwy? W Twoim domu znajdują się szkodniki? Potrzebujesz profesjonalnych usług, takich jak odszczurzanie? U nas znajdziesz ekspertów w zakresie dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji.

Opisz dokładnie jakiej usługi z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji potrzebujesz.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 9  

Insekty skuteczną przeszkodą w czasie letniego wypoczynku - Czerwiec, lipiec oraz sierpień to z niecierpliwością wyczekiwane miesiące przez wielu z nas. Ten urlopowy czas to idealna okazja do zwiedzania, odpoczynku i rozrywki.Można pomyśleć, że nic oprócz ewentualną brzydką pogodą nie jest w stanie popsuć tego najwspanialszego okresu w ciągu roku. A jednak co sezon letni uaktywnia się czynnik, który jest w stanie skutecznie uprzykrzyć nam życie. Chrabąszcze, komary, szerszenie, larwy oraz wszelkiego rodzaju owady z powodzeniem są w stanie zepsuć nam wakacyjne wieczory. Najbardziej podatne na nie są wilgotne zakamarki np. w budynkach. To właśnie w tych miejscach lubią znajdować się wszelkie szkodniki. Stąd też tak ważny jest proces dezynsekcji czyli tępienia groźnych owadów (zwłaszcza pasożytniczych jak: komary, muchy, wszy, pchły i karaluchy), ich jaj i larw. Zarówno ze względów higienicznych, sanitarnych jak i gospodarczych. Dezynsekcję można wykonać przez zastosowanie środków fizycznych (para, ogień, gorące powietrze, promieniowanie ultrafioletowe), mechanicznych (wyłapywanie, trzepanie, oczyszczanie), chemicznych (środki owadobójcze) i biologicznych (usuwanie przy użyciu innych organizmów żywych). Np. dezynsekcja lokali, choćby w gastronomii jest obowiązkowa (rozporządzenie Ministra Zdrowia). W zależności od metody, dezynsekcja przybiera postać: chemiczną -środki od I klasy toksyczności, np. tlenki metali, preparaty szkodliwe oznaczone krzyżem św. Andrzeja, preparaty włącznie z żelowaniem; biotechnologiczną; dezynsekcja fizyczną i mechaniczną. Najpopularniejsza jest dezynsekcja opryskowa, która przeprowadzana jest za pomocą opryskiwaczy ręcznych, elektronicznych, spalinowych. Środki dezynsekcyjne (biobójcze) oraz sposób dezynsekcji dobiera się starannie do zidentyfikowanego zagrożenia czy usytuowania obiektów itp.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację