favore.pl
Favore.plUsługiUsługi remontowo - budowlaneUsługi budowlane

Architektura krajobrazu

Marzysz o tym, by otoczenie Twojego domu było idealnym miejscem wypoczynku? Chcesz założyć ogród pełen pięknych roślin, cieszący oko o każdej porze roku? Architekci krajobrazu zaprojektują go dla Ciebie i dopilnują, by realizacja przebiegała zgodnie z planem. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Twój ogród nie wygląda dokładnie tak, jak w Twoich marzeniach? Chcesz, by otoczenie Twojego domu wyglądało pięknie o każdej porze roku? Zaproś do siebie architekta krajobrazu – zadba o to, by zieleń wokół Ciebie była idealnym miejscem wypoczynku.

Opisz dokładnie swoje oczekiwania, termin, preferowane materiały.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 24  

Podwórko obok własnego domu można traktować jako swoistą wizytówkę. Nieważne, że wnętrze będzie okraszone wartościowymi meblami i pięknymi obrazami, jesli po drodze musimy przejść obok góry gruzu lub połacie błota. Jak wiadomo bardzo ważne jest pierwsze wrażenie. A w przypadku gdy, każda osoba przychodząca do nas w odwiedziny, musi przedrzeć się przez niesprzyjający krajobraz, od samego początku będzie negatywnie negatywnie nastawiona na resztę naszego domu. Jeśli nie mamy pomysłu aby sami projektować obejście naszego domu lub najzwyczajniej nie dysponujemy wystarczającą ilością czasu, możemy się zwrócić po pomoc do profesjonalisty. Architektura krajobrazu staje się coraz bardziej popularna w naszym kraju. Nasze obejścia zaczynają coraz bardziej przypominać ogrody z prawdziwego zdarzenia, a nie tylko zasłane wyschniętą trawą kawałki ziemi. Sporo piękna naszemu podwórku przysparzają wszelakiego rodzaju krzewy. W sklepach ogrodniczych aż roji się od różnorodnych roślin, które tylko czekają żeby zasadzić je w obrebie naszej działki. Można również zainwestować nieznacznie większe pieniądze i wybrać kilka już wyrośniętych i całkiem sporych drzew, które sprawią wrażenie jakgdyby nasz ogródek był systematycznie projektowany od długiego już czasu. Nieodłącznym i całkiem urokliwym elementem w ogrodach, są specjalne dróżki wytyczone między roślinami. Układanie kostki brukowej, z której zazwyczaj buduje się tego typu uliczki, nie jest zbyt wymagającym procesem. Dla osoby niedoświadczonej może być niestety dość czasochłonne, aby krawędzie wygłądały prosto, a bruk leżał w poziomie. Dlatego też warto zaznajomić się z ofertami osób pałających się tego rodzaju usługami zawodowo. Jak łatwo pojąc ludziom coraz bardziej zależy aby ich ogrody prezentowały się jak najlepiej. Ma to wpływ bezposrednio na to jak jesteśmy postrzegani przez innych, i zapewnia poniekąd awans społeczny. Funkcjonujemy w erze gdzie wygląd zewnętrzny ma ogromne znaczenie i dotyczy to także miejsca, w którym mieszkamy. Wygląd naszego podwórka bardzo często decyduje o tym, jak jesteśmy postrzegani przez naszych gości. Jeśli nie posiadamy zbyt wiele czasu, aby osobiście zadbać o obejście naszego domu, możemy zwrócić się do specjalistów od aranżacji terenu.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację