favore.pl
Mycie okien i elewacji w wieżowcu? Malowanie i naprawy wielkoformatowych konstrukcji albo montowanie reklam - to zadania dla ekip wyspecjalizowanych w pracach na wysokości. Sprawdź gdzie możesz wynająć fachowców wyspecjalizowanych w technikach alpinistycznych. Zobacz dostępne oferty w miejscowości Kraków i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZLECENIA - KRAKÓW
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Masz do wykonania prace na wysokościach, mycie okien z utrudnionym dostępem? Usługi aplinistyczne i inne, związane z pracami wysokościowymi znajdziesz w tej sekcji – zebraliśmy najlepszych alpinistów i firmy, które specjalizują się w pracach wysokościowych.

Opisz dokładnie, jaką pracę na wysokości chcesz zlecić i w jakim terminie.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 7  

Pracując na wysokości - zalety i wady - Co trzeba zrobić, żeby móc pracować na wysokości? Co najważniejsze trzeba mieć odpowiednie pozwolenie, jak również przekonanie o tym, że chce się pracować w ten sposób - Kim zazwyczaj dzieci chcą stać się zanim dorosną? Są to bardzo popularne zawody, jak policjant, czy strażak. Takie, które kojarzą się z konkretnymi działaniami, specjalnym mundurem. W późniejszym czasie, w miarę, jak dzieci zaczynają więcej kojarzyć z otaczającej rzeczywistości i się wie , że policjant wcale tak dużo nie zarobi – zaczyna się weryfikować, planować i dbać o swoje wykształcenie, tak, żeby na przykład w przyszłości otworzyć firmę. Jakie prace wykonują ludzie? Przeróżne, w zależności od tego, jakie mają predyspozycje i wyobrażenie o świecie, tak zwane ideały. Wybór będzie podyktowany różnymi czynnikami, dla jednych ważna będzie płaca, dla innych zadowolenie z pracy, którą wykonują. Ludźmi kierują różne powody przy wybieraniu pracy: niski stopień reagowania na stres, zdolności mówienia przed publiką, itp.. Które z osób podejmują się pracowania na wysokości? Z całą pewnością te, które przede wszystkim nie przepadają za siedzeniem za biurkiem, a po drugie – nie mają lęku wysokości. Prace na wysokości wykonują osoby, które nie obawiają się zmiennej pogody, które nie boją się ubrudzić, czy fizycznie zmęczyć. Nie jest to wcale tak oczywista rzecz. Niektórzy nie lubią pracować fizycznie. Dla kogoś innego z kolei praca umysłowa jest mało ciekawa. Co może dawać praca na wysokościach, np. montaż okien , czy czyszczenie okien, a także montowanie bannerów, czy reklam. Z całą pewnością uczucie satysfakcji – dość szybko dostrzega się rezultat swojej pracy. A także ma się poczucie przestrzeni, a nie ciasnego, dusznego pomieszczenia i pracy przy biurku. Co trzeba zrobić, żeby móc pracować na wysokości? Co najważniejsze należy zaopatrzyć się odpowiednie uprawnienia poprzez uczęszczanie na kursy, zakończone wręczeniem certyfikatu. Ponadto trzeba mieć pozwolenie od lekarza medycyny pracy na wykonywanie pracy na wysokości. Kiedy już się je zdobędzie – wtedy nie pozostaje nic ponadto, jak podjąć ciekawą pracę.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację